Mies etsii yhä uusia ja uusia nettituttavuuksia. Aina joku tarttuu koukkuun. Sitten alkaa kiihkeä tekstailu. Joskus puhelin soi "väärään" aikaan. Heille hän sanoo, että avioliittomme on ohi ja minä en enää häntä rakasta. SIIS minä. Itse hän rakstaa niin kovasti että hänen mieleensä mahtuu ihan hyvin 3-4 rakkautta yhtä aikaa. Hei kaikille teille "kaunosielut", "kukkatytöt" "menninkäiset" ja "mörmelit". Kohta hän on vapaa. Kukahan teistä ja lukisista muista jonossa olijoista onnistuu hänet nappaamaan. Onnea yritykselle, mutta kannattaa muistaa, että juuri SINÄ et ole ensimmäinen, et viimeinen etkä edes ainoa...
Menetin mieheni netille
8
1606
Vastaukset
- voitaisiin
tutustua paremmin kun kerran jätät miehesi.
- laaja sydäminen
miäs! Onni et pääset siitä eroon...
- just on
Tämä saaterin nyky teknolokia. Nykysin on niin helppo pettää ja tehä kaikkea ilkeyksiä kun on netti ja kaikki hemmetin sätit sun muut. Ei ennenvanhaan. Silloin pysyttiin yhdessä ja lapsilla oli sekä isä että äiti. Mihin tämä maailma on menossa!? Kehen voi enää luottaa?
- Säälittävää
Jos äijäs on aikuinen, niin se on pipi päästään. Kerro sille että näiden hunajaisten nimimerkkien taakse voi kätkeytyä joku miesseuraa etsivä homo tai 80-kymppinen dementoitunut mummo.
- onneton79
tilanne täällä samanlainen. nyt se on loppu. pitäköön nettinaisensa, minä lähden tästä suhteesta.
- kokemusta on
Hyvä jos oot jo päässyt tuollaisesta eroon. Jos lähdet tuohon farssiin, sua ei pelasta kukaan. Ansaitset parempaan. Nettiriippuvainen mies joka pitää haaremia netissä yksi vaarallisimmista mieslajeista!! Pysykää kaukana, saatte särkyneen sydämen ja menetättä mielenterveytenne.
- onko sitä?
Itselläni samantapainen tilanne. Emme tosin olleet naimisissa, mutta seurustelimme kyllä. Heti kun suhteesta alkoi hiipumaan ensi-ihastus, mies kääntyi netin puoleen. Ja kahden viikon jälkeen erosta seikkailee taas netissä pyydystämässä uutta naista itselleen. Itse en enää netistä itselleni miestä etsi, vaan uskon, että tapaan hänet ihan oikeassa elämässä sitten, kun on sen aika.
- Mielikki
Voimia kaikille, joille on käynnyt samoin kuin minulle. Itsestäni tuntuu kuin pää halkeaisi. Joskus tekisi mieli raivota ja joskus vetään peitto päälle ja nukkua ainakin vuoden. Miten näin voi käydä!!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1534948Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa193575Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1603381Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss382877Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu982621Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie212026Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181873Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky101665Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1521486Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo111482