Vapaa suhde kaukosuhteessa

Onko kellään kokemuksia siitä, että hetkellisesti kaukosuhteessa olevat ovat antaneet vapaat kädet toisilleen tehdä mitä haluavat. Onko tuo jo heti tuhoon tuomittua vai voiko se oikeasti toimia ja paluu onnistua aikanaan?
11241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

täytyy myöntää että KAIKESTA huolimatta sitä välillä kaipaan kovastikin sen syliin, joka lähempänä minua on. Ja turha kenenkään ähistä siellä, neljä vuotta olen miestäni nähnyt kerran kuussa, kamelinselkä katkeamaisillaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia siitä, että hetkellisesti kaukosuhteessa olevat ovat antaneet vapaat kädet toisilleen tehdä mitä haluavat. Onko tuo jo heti tuhoon tuomittua vai voiko se oikeasti toimia ja paluu onnistua aikanaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu