Joudun kierteisiin joissa miehet haluavat, eivät halua, haluavat, eivät..Minun kanssani suhteen/-detta.Jäänen ylijäämäksi ja ihme kun se on joillekin miestensä hakkaamille naisille SUURI vahingonilon aihe.
Kertokaa miksi miehet eivät ilmaise konkreettisesti ja selkeästi mitään nykyaikana?Entä mikä on tää ryhmäseksibuumi, josta olen kuullut, jossa "kaikki syttyvät" miehen tyttökalenterista, jota hän pakottaa katselemaan? Olen kuullut tuosta ilmiöstä ja se edellyttää toki bi-henkisyyttä naisilta.
Kertokaa miksi miehet eivät ilmaise konkreettisesti ja selkeästi mitään nykyaikana?Entä mikä on tää ryhmäseksibuumi, josta olen kuullut, jossa "kaikki syttyvät" miehen tyttökalenterista, jota hän pakottaa katselemaan? Olen kuullut tuosta ilmiöstä ja se edellyttää toki bi-henkisyyttä naisilta.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hyvin menee jos et nyt yleistä.
Eli tarkoittaako tämä nyt sitä mitä minä ajattelen eli: missä ovat ne normaalit miehet, jotka eivät ole panneet kaikkea mikä liikkuu ja joita ei kiinnosta vain ryhmäpanot ja bi-henkiset tytöt, jotka toteuttavat kaikki miesten makuuhuonefantasiat? Eli ne puhtaasti heteroseksuaaliset miehet, joita kiinnostaa ainoastaan heteroseksuaalit naiset...ovatko ns. normaalit, ei metroseksuaalimiehet, eivätkä naistenhakkaajamiehet sukupuuttoonkuollut laji tässä maassa?
jotka eivät ole nautintoa hakiessaan kahlanneet läpi koko läänin äijiä.Ja jotka suhteessa ollessaankin pitävät takaovea raollaan jos vaikka sattuu "parempi" kohdalle.Silloin liukenevat jollain tekosyyllä kainalosta ja kohta lipuvat uuden miehen kainalossa......en minä ainakaan uskalla enää pistää tunteita peliin suomalaisten naisten kanssa.
harrastuksissa, matkoilla, töissä, tapahtumissa... enkä todellakaan ole kahlannut läänin äijiä läpi, tulis edes yks vastaan...
kyllä meitä uskollisia, kauniita, naisellisia, miehen hyvänä pitäviä suomalaisia naisia on vielä vaikka kuinka paljon, mutta emme harrasta ravintoloita, kuin tanssimielessä,emmekä harrasta yhdenillan juttuja.
Hmmm....vain yksi kappale niitä normaaleita miehiä on tänne ilmoittautunut. Olisikohan niitä vielä lisää vai eikö ne ns. normaalit miehet vain pyöri näillä palstoilla....vai eikö niitä vain ole?!!!!
Mutta miksi yksin,ajatteleppa miksi naiset sanoo meille älä pelkää ?