Mistä lahkeelliset uikkarit ?

Hei, mistä saa miehille sellaisia selvästi lahkeellisia uikkareita, joissa ei ole niitä ärsyttäviä sisähousuja ??
4788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuinka pitkällä lahkeella haluaisit uikkarit. mä pidän itse polveen, pohkeeseen tai jopa nilkaan saakka ulottuvia trikoita uikkareina. Niissä ei oo sisähousua ja ne on todella hyvät uidessa.
jos kiinnostaa jutella aiheesta lisää , niin kirjoittele [email protected]

Äänestä
  • No joko löytyy tavallisia pikkuhousumallisia, sitten niitä lyhyt-lahkeellisia, josta munat voi pullahtaa ulos tai sitten on niitä polviin asti ulottuvia. Löytyykö siitä väliltä?? Sellaisia boxerimallisia.

    Olen vain satunnainen uinnin harrastaja ja mielummin pitäisin lahkeellisia, mutta kun sopivia ei löydy mistään.

    Miltä ne sitten tuntuu päällä ne polviin asti ulottuvat?? Eiks niitä käytä vaan kilpailijat?

    Ihan rehellisesti sanoen, mielummin uisin täysin alasti. Sitä ei voi monessa paikassa tehdä eli uikkarit pitäisi siis olla sellaiset, että niitä ei edes tunne päällä :-)

    Äänestä

  • Niin ja niitä sisähousullisia inhoan yli kaiken !!

    Äänestä

  • Jos jostain tilais ne polveen asti ulottuvat(niitähän löytyy netistä) ja ne ei olisikaan hyvät niin turha ostos. Vähän sitten harmittais.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UM2 kirjoitti:

Hei, mistä saa miehille sellaisia selvästi lahkeellisia uikkareita, joissa ei ole niitä ärsyttäviä sisähousuja ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu