Heip, Onkohan jossain myynnissä samankaltaisia "hiuslisäkkeitä" kun tv-shopissa joskus myytiin? Eli omien hiusten sekaan lisättäviä leveitä pätkiä jotka kiinnittyy jollain venyvän kamman tapaisella hiusten juuriin.. Onko kellään kokemusta moisista ja pysyykö ne hyvin hiuksissa?
irto-pidennyksiä
epoke
2615
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
käy sielt kattoo "maryfair79" nimellä.tai hiusnauha niin, löytyy.
Täytyy aluksi sanoa, etten ymmärtänyt että millaisesta lisäkkeestä oikein on kysymys..mutta vastaanpa silti.
Eli jos haaveissasi on esim. irtolisäke joka on vaikkapa pitkä tai lyhyt/suora tai kihara poninhäntä niin Tallinnan risteily kannattaa laittaa varaukseen.
Lähimmät lisäkkeet ja peruukit löydät heti Sadamarketista, satamasta siis. Tarjolla on vaikka minkälaisia värejä, malleja ja pituuksia. Kiinnittäminen on helppoa, sillä lisäkkeet ovat esim.hainhammas-solkiin ommeltuja- joten oma tukka vaan kiinni ja klipsi paikalleen.
Hintaa näillä on n.25euroa.