Uusi Norski sairas????

Miesten takaa-ajon hopeamitalisti Frode Estil on sairastunut hengitystietulehdukseen.Epävarmaa pystyykä hän enää Torinossa hiihtään.

Mikä noita Norskeja vaivaa.....yritetäänkö lääkekuureilla peittää douppaus.
1276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Seurataanpa tyyppiä Estil

Norjan kultasaldo näyttää vasta yhtä, ja kisat ovat jo hyvän matkaa edenneet, ja heidän lempilajejaan on jo useita käyty. Ja se yksikin on tullut mäestä.Josta suurimman ansion saa heidän valmentajansa Kojonkosken Mika. Hiihdosta vielä kulta puuttu tältä hiihdon kestomahtimaaalta. Joten nyt on heillä kieltämättä jossakin mätää?????????Tai sitten ei ole enää mätää.. Heh!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


terve kirjoitti:

Miesten takaa-ajon hopeamitalisti Frode Estil on sairastunut hengitystietulehdukseen.Epävarmaa pystyykä hän enää Torinossa hiihtään.

Mikä noita Norskeja vaivaa.....yritetäänkö lääkekuureilla peittää douppaus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu