Pitkän keskustelun jälkeen naisen. Oli 44-vuotias. Oli mielestään missiainesta. Totuus oli lässähtänyt virttyneessä jumpperissa viihtyvä tupakoiva sekasortoinen nainen, jopa työasiat rempallaan. JÄTIN SEN !
Ihan vanhan näköiset naiset
tapasin
143357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Jos sitä joku haluaa !
kuolen nauruun,joku äijä vetäny herneen nenuun
missi tai mister-ainesta,mutta mitä opit?
Seuraavan kerran,kun lähdet tapaamaan jotain ihmistä,lähde juuri tuolla asenteella,minkä itse kirjoitit...lässähtänyt virttyneen jumpperin omistaja,joka sekasorron vallassa polttaa ketjussa kessua,työ ja muut asiat rempallaan-nainen siellä tietysti taas odottaa mua.
Tuolla asenteella saatat kokea joskus kivankin yllätyksen.
Jos haluat nähdä missejä,ota yhteyttä Eino Makuseen,missikeisariin.Hän voi kenties järjestää audienssin tuoreen Miss Suomen juttusille hetkeksi.
Tästä on kysymys babe !
http://madeinbrazil.typepad.com/madeinbrazil/hotties/index.html
Sexyin oli työtään tekevä autonasentaja.Työmiehet ovat sexyjä.
En jaksanuut pitempään rullata,mutta kaikki muut hiplasivat pippeliään ja kuvittelivat olevansa sexyjä.
eh-heh-hee
ei tarvi mennä minnekkään ulkomaisille hunks sivuille,vaan katsokaas naiset taas kun kevät koittaa raksojen lautapoikia,asfalttimiehiä,esson huoltiksen rasvamontuissa autojen kimpussa olevia duunarihemmoja.wautsi!
Sellanen päärynämallinen,pepa leveempi ku hartiat nörtti-tyyppi,ei hivele kyllä millään lailla tän flikan silmiä.
Ja polkee sillon tällön myös YH:ta - hei ei se paha ole !
Muutaman hyvänäköisen ns duunarin olen treffannutkin...huokaus...ego suuri...aivot pienet
Pane ensin ja tutki sitten vasta tarkemmin.
Niin jää enemmän muistoja.
Aika lapsellinen olet sinäkin aikuiseksi.
OLEN VANHAN NÄKÖINEN !
hehhehehe
......................!!!!!!!!!!!!!!!!!
.........
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAUTIN !
vedin just käteen,kun kohta tapaan yhden uroon ja mulle ei riitä yx x keta..vaan..
Aiot räksyttää naisesta täällä loppuelämäsi?Onnea siihen elämään!
ovat aina rumia ja kammottavia,ainakin nusasun jälkeen-kiitos.
Mutta annas olla,
suihku meikki nahka-asu,
ja -menox sano Annie Lennox-