Minkäslainen penis on ulkonäöllisesti naisten mieleen?
Minkälainen vehje naisten mieleen?
20
3226
Vastaukset
Mitäs jos kysyisit naisilta? Tämän palsta on minun käsittääkseni tarkoitettu naisten kysymyksille, joihin olisi miesten tarkoitus vastata.
Tuolle kysymykselle voisi löytyä sopivampi palsta seksifoorumilta.- eipä kaikilla..
epätoivoiselle käy varmasti millainen tahansa.Jos vain saa, siis.Yleisesti ottaen ei tämän elimen esteettisyyttä varsinaisesti ehkä silmillä ihailla.
- tutkin hyvin
ISO, se on ehdoton. Mitä pienellä tekee? PAKSU sen olla pitää. Mielellään karvaton, ällöttää todella paljon jos kasseissa roikkuu karvoja ja paksu karvapehko heiluu naaman edessä kun harrastaa oraalia. Siisti sen tulisi olla, vaan harvoinpa sellaisia tapaa. Miehet kun eivät tunnu pitävän itsestään huolta. Ja mieluiten kova, löysä on täysin turhanpäiväinen tekele. Harmi että niin monella miehellä on yksinkertaisesti ruma kepakko. :(
- karvaset kassit
tutkin hyvin kirjoitti:
ISO, se on ehdoton. Mitä pienellä tekee? PAKSU sen olla pitää. Mielellään karvaton, ällöttää todella paljon jos kasseissa roikkuu karvoja ja paksu karvapehko heiluu naaman edessä kun harrastaa oraalia. Siisti sen tulisi olla, vaan harvoinpa sellaisia tapaa. Miehet kun eivät tunnu pitävän itsestään huolta. Ja mieluiten kova, löysä on täysin turhanpäiväinen tekele. Harmi että niin monella miehellä on yksinkertaisesti ruma kepakko. :(
Olen ylpeä karvoistani. Takuulla en leikkaa, ja takuulla nieleskelet karvojani vielä aamulla. Mutta sulla nainen, olis parasta olla hyvin ajeltu, koska naisille se sopii.
- itsellesi
karvaset kassit kirjoitti:
Olen ylpeä karvoistani. Takuulla en leikkaa, ja takuulla nieleskelet karvojani vielä aamulla. Mutta sulla nainen, olis parasta olla hyvin ajeltu, koska naisille se sopii.
Takuulla en nieleskele karvojasi kertaakaan koska ne ei tuu lähellekään mun suutani. Siinähän olet ylpeä karvoistasi, ne on varmasti kiva kaveri iltaisin kun muut ei ymmärrä.
- paksu
Se tuntuu ihanalta ja tietysti kova. Sillä vetelällä kun ei tee muuta kuin läiskii kärpäsiä kesällä. Mutta kun kuitenkin nyt kyselit vain ulkonäöllisesti (hieman omituinen kysymys) niin
suora ja paksu on kaunista katsottavaa, mutta kyllä kaarevakin käy.- heli
Oon samaa mieltä kanssasi, lisäisin vielä sen pituuden.
Suora, paksu, pitkä. IHANA. - karvaton...
heli kirjoitti:
Oon samaa mieltä kanssasi, lisäisin vielä sen pituuden.
Suora, paksu, pitkä. IHANA...nämä vielä lisäisin edellisen listaan :)
- päätellen
Paristokäyttöinen, kyllä!
- muhkuraton
Näppylät & nippulat, YÖK!
Jos TOIMII kortsun kanssa, OK! - antaa näkemys
asiasta, jos olisi vertailupohjaa, ja jos olisi nähnyt "peniksen" kuvia muuallakin kuin biologian oppimateriaalissa. Yläasteella sukupuolivalistuksen tunnilla meinasin pyörtyä. Eikun lattialle makaamaan ja jalat ylös tuolille. No huhuh, oli kyllä melkoisen rankkaa materiaalia.
- mikään estetiiikkan
huipentumakaan ole, kaikki ne ovat rumia, mutta niikuin edellä jo sanottiin onneksi niitä ei tarvitse silmillä arvioida.
- rumempia
Mun mielestä pillut ovat paljon rumempaa katsottavaa! verrattuna kyrpään!
Pillut ovat rumia römpsiä, rösselöitä kamalan sekamelskaisia rättäleitä,kuin kiväärillä ammuttu reikä! hyi!!! - kylläkin
rumempia kirjoitti:
Mun mielestä pillut ovat paljon rumempaa katsottavaa! verrattuna kyrpään!
Pillut ovat rumia römpsiä, rösselöitä kamalan sekamelskaisia rättäleitä,kuin kiväärillä ammuttu reikä! hyi!!!päivän paras -ihan kuin joltakin ois mennyt hermot :)
molempien värkit on kauheaa katottavaa,varsinkin sekstailun jäljiltä :-( Hyi helvetti soikoon kun latingin jälkeen on muutenkin jonkun aikaa sellainen olo et mikä tahansa toosa ällöttäa niin auta armias kun se vieressä möllöttävä värkki on vielä kaiken kukkuraksi pikkasen kumpaisenkin eritteissä, punottaa ja saattaapa sieltä pinnistellä ulos muutama merimieskin :-( Inhorealismia niin sanoakseni.
- voiko olla
tyhmempää kysymystä naisille!????
Eikös se olekin niin, että miesten mielestä koolla on väliä???? Kettu sentään, sama se on mitä prinssimakkaraa uitatte jos teissä ei oo miestä takana.
Hyvä Suomi-pojat, olette hyviä miehiä kaikki. - riittää
Sellaista ei ole vielä nähtykään, joka olisi mieluinen. Karseita pikkunakkeja tai sitten joku möhkö, jota äijä ei edes osaa käytellä, senkus sojottaa vaan. Äijien nakit on yleensäkin ihan helvetin rumia, liian pieniä, kurttuisia, haisevia, ällöttävän näköisiä.
Mieluummin käyttää omaa kättä kuin jonkun nakin omistajan pikkunysää. - fiififif
Ulkonäöllä ei ole mitään väliä. Mikään ei todellakaan ole luotaantyöntävämpää kuin kyrpänsä kauneudesta sokaistunut mies. Saa olla sokaistunut sen suuruudesta ja toimintakyvystä, mut ei muusta.
- kriteereitä.
Sen tulee olla:
15-16 cm pitkä
kovana ympärysmitaltaan keskimäärin 12-14 cm
siisti-ihoinen
terve
ympärileikkaamaton
karvoja vain vähän tyvessä
kevyesti käyrä
hyvänmakuinen ja -tuoksuinen
Mutta älä huoli, enemmän on väliä sillä, mistä se parru roikkuu! ;) - tälläinen
Sellainen, jota käytetään muuhunkin kuin roikottamiseen. ;)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1531923
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu131856Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma
Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va391704- 1181297
- 901256
Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1961228Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta4251155- 62899
- 50846
- 49841