Bodyshopin sugaring

Kokemuksia tuosta the body shopin sugaring-tuotteesta tai vastaavasta? Oletteko käyttäneet bikinialueelle? Toimiiko?
31174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä tiedän, en ollut uskoa ensin aluksi kun kertoivat, sittenkun itse uskalsin itse mennä eräälle kosmetologille, oli tosi kiva kokemus, vähän yhdessä kohdassa jumiutui tuo massa, mutta sen jälken kaikki meni ok. olen nyt käynyt usemman kerran, ja tosiaakin karvat ovat väöhnetyneet ja tulleet jotekin hennoimmaksi.

Äänestä
  • Siis kysyjä ei tarkoittanut mtn kosmetologien vahausmenetelmää vaan Bodyshopissa myytävää Sugaring-vahaa.

    Äänestä

  • ........ kirjoitti:

    Siis kysyjä ei tarkoittanut mtn kosmetologien vahausmenetelmää vaan Bodyshopissa myytävää Sugaring-vahaa.

    Siitä bodyshopissa myytävästä sugaring-vahasta oli siis kyse..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naapi kirjoitti:

Kokemuksia tuosta the body shopin sugaring-tuotteesta tai vastaavasta? Oletteko käyttäneet bikinialueelle? Toimiiko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu