PAUL DEVORSKI (CÄN)

HYVÄ VALINTA IIHF, MIKSEI MASSIHOVI TUOMAROI


LINJALLA: MILAN MASIK ZIGGYN MAASTA
THOR ERIC NELSON IRAKIIN HYÖKÄNNEESTÄ (JA NÄIN SOTRIKOKSEN TEHNEENÄ) MAASTA
5175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

muslimituomareita, edes linjamiehinä ?

Äänestä
  • He kumminkin heittäisivät pommin jossain vaiheessa ylöisön sekaan kentältä.

    Äänestä

eilen SWE naisten kurlinki joukkueen kanssa viihteellä.Poistuneet yhdessä hotelliin.

Äänestä
  • TOSI HOT!! SIIS SE SVAERD

    Äänestä

  • URHEILU-TIETÄJÄ kirjoitti:

    TOSI HOT!! SIIS SE SVAERD

    entäs nännit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


URHEILU-TIETÄJÄ kirjoitti:

HYVÄ VALINTA IIHF, MIKSEI MASSIHOVI TUOMAROI


LINJALLA: MILAN MASIK ZIGGYN MAASTA
THOR ERIC NELSON IRAKIIN HYÖKÄNNEESTÄ (JA NÄIN SOTRIKOKSEN TEHNEENÄ) MAASTA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu