Naisten alusvaatteet?

mummokalsarit pysyy edelleen tarpeen tullen jaloissa, mutta kysyisin MIEHILTÄ miehisiä mielipiteitä:

Minkälaiset alusvaatteet ovat mielestänne kaikkein kauneimmat/seksikkäimmät naisella?

Suoraan kysymykseen suora vastaus.
31093
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei tarvi olla mitään. Läskeillä ja vanhoilla akoilla ihan sama, kunhan ei näy!

Äänestä

Ehdottomasti, mutta ei sellaiset pitsirimpulat, vaan ihan tavalliset ja mustat tai vaaleat sukat. Täysin selittämätöntä miksi, mutta silti vain toimii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä--- kirjoitti:

mummokalsarit pysyy edelleen tarpeen tullen jaloissa, mutta kysyisin MIEHILTÄ miehisiä mielipiteitä:

Minkälaiset alusvaatteet ovat mielestänne kaikkein kauneimmat/seksikkäimmät naisella?

Suoraan kysymykseen suora vastaus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu