Joukkue pelasi hyvän pelin. Kultaakin olisi saanut tulla mutta 2006 se ei vielä tullut. Joidenkin naishenkilöiden kommentit ovat ihan törkeitä. Jokaisella niistä pelaajista uskoisin olevan vaimon/naisystävän joten lopettakaa itsenne tarjoilu jo! Ja suurin osa taitaa olla vielä alaikäisiä tyttöjä, hävetkää. Tää ei oo mikään senssipalsta. Curling on hieno peli, itsekkin olisin halukas kokeilemaan pelaamista muutenkin kuin virtuaalina. Hyvä Suomen miehet!
Suomen curling!
6
765
Vastaukset
- Curling Ice
Täysin samaa mieltä!
- pelannu
kiihottuisitko?
- curlingina pelaamaan
Seksikäs laji ja naiset juoksee perässä. Siitä sitten määrämittaista takapesään ja roiskaisu nännin päälle.
- puuttuu:
eikö ollenkaan poskeen?
- -.-.-.-.-.-
puuttuu: kirjoitti:
eikö ollenkaan poskeen?
Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.
- mr. and mrs.
-.-.-.-.-.- kirjoitti:
Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.
Toiset pariskunnat katsovat pornokuvia, me käydään eroottista keskustelua curling-termein. Ai että kuumentaa puolin ja toisin. Kiitos skoteille,jotka kylmässä pelatessaan lämmikkeekseen naukkailivat viskiä ja ilmeisesti ajattelivat muutakin kuin jäätä ja kiveä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?722739Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,252488Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville422191Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.132016Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1111507- 1671363
- 521042
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa28984IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16798Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois99791