Suomen curling!

.-.-.-.-.-.

Joukkue pelasi hyvän pelin. Kultaakin olisi saanut tulla mutta 2006 se ei vielä tullut. Joidenkin naishenkilöiden kommentit ovat ihan törkeitä. Jokaisella niistä pelaajista uskoisin olevan vaimon/naisystävän joten lopettakaa itsenne tarjoilu jo! Ja suurin osa taitaa olla vielä alaikäisiä tyttöjä, hävetkää. Tää ei oo mikään senssipalsta. Curling on hieno peli, itsekkin olisin halukas kokeilemaan pelaamista muutenkin kuin virtuaalina. Hyvä Suomen miehet!

6

858

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Curling Ice

      Täysin samaa mieltä!

      • pelannu

        kiihottuisitko?


    • curlingina pelaamaan

      Seksikäs laji ja naiset juoksee perässä. Siitä sitten määrämittaista takapesään ja roiskaisu nännin päälle.

      • puuttuu:

        eikö ollenkaan poskeen?


      • -.-.-.-.-.-
        puuttuu: kirjoitti:

        eikö ollenkaan poskeen?

        Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.


      • mr. and mrs.
        -.-.-.-.-.- kirjoitti:

        Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.

        Toiset pariskunnat katsovat pornokuvia, me käydään eroottista keskustelua curling-termein. Ai että kuumentaa puolin ja toisin. Kiitos skoteille,jotka kylmässä pelatessaan lämmikkeekseen naukkailivat viskiä ja ilmeisesti ajattelivat muutakin kuin jäätä ja kiveä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on suurin syy

      Ettet halunnut minua?
      Ikävä
      156
      1182
    2. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      30
      1149
    3. Sinä mies olisit

      ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s
      Ikävä
      47
      993
    4. Mikä on ollut

      Ihanin kohtaamisemme?
      Ikävä
      49
      887
    5. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      65
      801
    6. Miksi jätit minut

      Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?
      Ikävä
      49
      767
    7. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      37
      666
    8. Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se

      Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?
      Ikävä
      71
      654
    9. kehtaisitko esitellä kaivattusi

      läheisillesi? 🤔
      Ikävä
      37
      619
    10. Kaipaatko vielä exää?

      Jos olet ihan rehellinen
      Ikävä
      76
      607
    Aihe