Joukkue pelasi hyvän pelin. Kultaakin olisi saanut tulla mutta 2006 se ei vielä tullut. Joidenkin naishenkilöiden kommentit ovat ihan törkeitä. Jokaisella niistä pelaajista uskoisin olevan vaimon/naisystävän joten lopettakaa itsenne tarjoilu jo! Ja suurin osa taitaa olla vielä alaikäisiä tyttöjä, hävetkää. Tää ei oo mikään senssipalsta. Curling on hieno peli, itsekkin olisin halukas kokeilemaan pelaamista muutenkin kuin virtuaalina. Hyvä Suomen miehet!
Suomen curling!
6
844
Vastaukset
- Curling Ice
Täysin samaa mieltä!
- pelannu
kiihottuisitko?
- curlingina pelaamaan
Seksikäs laji ja naiset juoksee perässä. Siitä sitten määrämittaista takapesään ja roiskaisu nännin päälle.
- puuttuu:
eikö ollenkaan poskeen?
- -.-.-.-.-.-
puuttuu: kirjoitti:
eikö ollenkaan poskeen?
Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.
- mr. and mrs.
-.-.-.-.-.- kirjoitti:
Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.
Toiset pariskunnat katsovat pornokuvia, me käydään eroottista keskustelua curling-termein. Ai että kuumentaa puolin ja toisin. Kiitos skoteille,jotka kylmässä pelatessaan lämmikkeekseen naukkailivat viskiä ja ilmeisesti ajattelivat muutakin kuin jäätä ja kiveä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt322959Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431511Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö19961Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32929Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22908- 55908
Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37830Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36793Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173783- 48689