Suomen curling!

.-.-.-.-.-.

Joukkue pelasi hyvän pelin. Kultaakin olisi saanut tulla mutta 2006 se ei vielä tullut. Joidenkin naishenkilöiden kommentit ovat ihan törkeitä. Jokaisella niistä pelaajista uskoisin olevan vaimon/naisystävän joten lopettakaa itsenne tarjoilu jo! Ja suurin osa taitaa olla vielä alaikäisiä tyttöjä, hävetkää. Tää ei oo mikään senssipalsta. Curling on hieno peli, itsekkin olisin halukas kokeilemaan pelaamista muutenkin kuin virtuaalina. Hyvä Suomen miehet!

6

770

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Curling Ice

      Täysin samaa mieltä!

      • pelannu

        kiihottuisitko?


    • curlingina pelaamaan

      Seksikäs laji ja naiset juoksee perässä. Siitä sitten määrämittaista takapesään ja roiskaisu nännin päälle.

      • puuttuu:

        eikö ollenkaan poskeen?


      • -.-.-.-.-.-
        puuttuu: kirjoitti:

        eikö ollenkaan poskeen?

        Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.


      • mr. and mrs.
        -.-.-.-.-.- kirjoitti:

        Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.

        Toiset pariskunnat katsovat pornokuvia, me käydään eroottista keskustelua curling-termein. Ai että kuumentaa puolin ja toisin. Kiitos skoteille,jotka kylmässä pelatessaan lämmikkeekseen naukkailivat viskiä ja ilmeisesti ajattelivat muutakin kuin jäätä ja kiveä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      237
      5935
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4759
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      84
      3585
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      248
      3039
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      146
      2769
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      187
      2277
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      261
      1719
    8. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      1235
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      28
      1148
    10. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      1146
    Aihe