Joukkue pelasi hyvän pelin. Kultaakin olisi saanut tulla mutta 2006 se ei vielä tullut. Joidenkin naishenkilöiden kommentit ovat ihan törkeitä. Jokaisella niistä pelaajista uskoisin olevan vaimon/naisystävän joten lopettakaa itsenne tarjoilu jo! Ja suurin osa taitaa olla vielä alaikäisiä tyttöjä, hävetkää. Tää ei oo mikään senssipalsta. Curling on hieno peli, itsekkin olisin halukas kokeilemaan pelaamista muutenkin kuin virtuaalina. Hyvä Suomen miehet!
Suomen curling!
6
824
Vastaukset
- Curling Ice
Täysin samaa mieltä!
- pelannu
kiihottuisitko?
- curlingina pelaamaan
Seksikäs laji ja naiset juoksee perässä. Siitä sitten määrämittaista takapesään ja roiskaisu nännin päälle.
- puuttuu:
eikö ollenkaan poskeen?
- -.-.-.-.-.-
puuttuu: kirjoitti:
eikö ollenkaan poskeen?
Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.
- mr. and mrs.
-.-.-.-.-.- kirjoitti:
Kyllä täällä riittää noita sairaita keskustelijoita. Siitä puhe mistä puute. Ei edelleenkään senssipalsta eikä panopalsta.
Toiset pariskunnat katsovat pornokuvia, me käydään eroottista keskustelua curling-termein. Ai että kuumentaa puolin ja toisin. Kiitos skoteille,jotka kylmässä pelatessaan lämmikkeekseen naukkailivat viskiä ja ilmeisesti ajattelivat muutakin kuin jäätä ja kiveä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko252205Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy162163Huulitäytteet ja tekotisssit
Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä1571758Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-82231271Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1241251Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m861134Vauvat syntyvöät vihan lapsina?
Kyllä on pimeä oppi, ja olen ollut täydessä pimeydessä opillisesti, että pienet lapset syntyisivät paholaisen lapsina. O661055Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.
Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.98924Unelma tilanne
Miten haluaisit, että tilanteenne etenisi tai miten toivoisit hänen lähestyvän sinua? Vai toimitko mielummin itse, jos j70862- 80853