Onko avantouinnin jälkeen turvallista ajaa autolla, jos on uinnin jälkeisessä high-tilassa ?
"Avantopilvi" !
4
1092
Vastaukset
- avantojunkie
nousut alkaa lähes heti vedestä poistuttua ja saavuttaa piikin melkein välittömästi. voimakas välittäjäaineiden aiheuttama sekavuustila kestää kuitenkin vain muutamien minuuttien ajan, jonka jälkeen vaikutukset alkaa laskea. tehostuneen verenkierron ja endorfiinin aiheuttama hyvänolontunne jatkuu kuitenkin vielä jonkin aikaa, lähinnä tavallista rennompana ja stressittömämpänä olona. eli ei tarvi murehtia autolla ajosta.
- autoa
Ei saa ajaa heti autoa.
Happivajaus on suuri jotenka autolla ajo on kielletty heti.- autoa outoa
taidat kirjoitella happi vajauksessa.
- veli_pantelei
Mitä on sellainen high-tila?
Ei ole ollut vaikeuksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle283557Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142820Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212741Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt182444Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162418Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771762Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501678Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261666Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431421- 1441334