Karina Kivilahti -VAU!!

Kaarina Kivilahden tytär Karina 7-päivää lehden juhlissa: Päästä varpaisiin Balenciagaa ja käsipuolessa se kuuluisa Balenciagan "the city". Vau!!

On ne kivilahden naiset vaan niin hienoja, ei voi muuta sanoa.
32899
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei tytötkään pärjää äidilleen tyylissä.
Vau!

Äänestä

molemmat rahaan pukeutuvia snobeja. too bad.

Äänestä
  • Osaavatpa sentään pukeutua tilanteen mukaan. Sillä välin kun muut suomalaiset julkut heiluvat juhlissa neuleissa ja farkuissa, niin Kivilahdet ovat aina coctail tyyppisissä vaatteissa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lvcdcc kirjoitti:

Kaarina Kivilahden tytär Karina 7-päivää lehden juhlissa: Päästä varpaisiin Balenciagaa ja käsipuolessa se kuuluisa Balenciagan "the city". Vau!!

On ne kivilahden naiset vaan niin hienoja, ei voi muuta sanoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu