TAISI ÄÄNESTÄJÄT

25 ikävuoden eikä mitään teini-ikäsiä lapsia vaikka kiitos heillekki äänistä että saimme jotain ihan muuta viisuihin... t: 30 vee
2201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

13-55v ja kaikki äänesti lordia

Äänestä
  • Kylläpä om 55:sella musiikkimaku p----stä! Tollaset hullu kun pannaan euroviisuilemaan niin nauraa meille Suomen "poroille" jopa Eestin "metsäsiatkin"! Miettisitte vähän. Onks toinyt mainosta maalle jsota sentään löytyy todellista katsottavaa ja kuuneltavaa. Metsäketo ois taatusti saanut pisteitä mutta hullulle naurua palkaksi....Että voi olla TYHMÄ kansa - jonak joukossa valitettavasti on pakko pörrätä. Ja Hävetä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olla yli kirjoitti:

25 ikävuoden eikä mitään teini-ikäsiä lapsia vaikka kiitos heillekki äänistä että saimme jotain ihan muuta viisuihin... t: 30 vee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu