"SOPUPELI"OLIKO;KERRO!

VOISI näin sanoa, etten muuten asiaa, tulosta ymmärrä. MEILLÄ OLI HYVÄ TONI! MIKSI NÄIN?
4302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihmeen sopupeli?

Äänestä

Ai se öklö mallinukke joka kiljui jotain makaroniksi?

Äänestä
  • Sinulla ei ainakaan ole minkäänlaista laulunlahjaa, kun haukut Tomi Metsäketoa.
    Kaikki kateelliset käyttäytyvät kuten sinä.
    - Et osaa edes italiaa, niin että paras kun menet vain inisemään jotain mölinäksi tai hakkaamaan patarumpuja. Niitä osaa lapsikin paukuttaa. Ja pane vielä pukin naamari pällinaamallesi, ettei kukaan tuntisi.

    Äänestä

toi nettioikeus pois...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LIVETAITEILIJA kirjoitti:

VOISI näin sanoa, etten muuten asiaa, tulosta ymmärrä. MEILLÄ OLI HYVÄ TONI! MIKSI NÄIN?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu