Anti Tuisku !!!!

HALUAN ANTI TUISKUN EUROVISUIHIN !!!!!!!
3309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

naamassa enemmän pakkelia ku koko loordin köörillä!

Äänestä
  • Kyllähän Tuiskuttaja voit pärjätäkki mutta *hih* Se ei tahdo koko eruoviisuihin kun sitä pyydettiin sinne.

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    Kyllähän Tuiskuttaja voit pärjätäkki mutta *hih* Se ei tahdo koko eruoviisuihin kun sitä pyydettiin sinne.

    Tuiskuko pärjäisi? Ehkä jossakin lasten järjestämässä kyläkilpailussa jossa tuomareina lapset. Tuisku parka kun ei osaa edes kunnolla laulaa, äänikin on huono ja heikko, piisit aivan kamalia, todella levyhyhtiöiden ja promootorien tapa vain rahastaa hölmöjä lapsia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


housut kastuu kirjoitti:

HALUAN ANTI TUISKUN EUROVISUIHIN !!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu