ALKOHOLISTI NAINEN

Uskomanto että kun tapaa kauniin ja muuten huolitetun naisen niin tottakai tällä pitää olla joku vika, ALKOHOLISTI NAINEN ON KAUHEA TAPAUS: Toivottavasti tämä nainen ei saa muita pauloihinsa valheillaan. Pyörii muuten jatkuvalla syötöllä treffeillä
93332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tapaamani nainen ei nyt ollut varsinaisesti alkoholisti, mutta kyllä mua rupes ihmetyttämään, kun sen piti päästä keskellä viikkoa lähiöön kaljalle.

En ole mikään raittiuspelle itsekkään, saatan ottaa viikonloppuisin vaikka viiniä, muttei mulla mikään hinku ole lähiöön keskellä viikkoa sentään. Ja kuukausi alkoholitonta aika ei tee vaikeeta mulle.

lopahti se juttu.

Äänestä
  • Toisin sanoen siinä on mies joka on saanut joltain naiselta pakit ja nyt hän sitten katkerana yrittää mustamaalata ja mollata kyseistä naista.

    Hyi miten vastenmielinen "mies". Toivottavasti en törmää häneen täällä enkä muuallakaan.

    p.s "ja kuukausi a kuukausi alkoholitonta aika ei tee vaikeeta mulle." Tipaton tammikuuko?? ;) Jota markkinoidaan sellaisille ihmisille, joiden on hyvä pitää edes kuukausi täysiraittiutta kun muuten pullonkorkki ei pysy kiinni. Kohtuukäyttäjät eivät käsittääkseni tarvitse sitä alkoholintonta kuukautta, kun käyttö on kohtuullista, vaikka se olisi keskellä viikkoa...

    Äänestä

Johan osaat. Mikä sinua vaivaa, kun yleisön palstalla purat tunteitasi. Taisi kolohtaa itseesi.

Mikä itse olet?

Hyvä kysymys? Eikö totta.

Äänestä

Eikö sinulla muuta tekemistä ole, kuin mollata muita ihmisiä.

Hoitoon siitä.

Äänestä

Anna vinkki, mikä profiili.

Äänestä

voi tavaton..että ihan keskellä viikkoa..huh mikä alholisti...miten toiset uskaltaa tollee elää siis nauttia kun siltä itsestään tuntuu...hei haloo tahvo!

Äänestä
  • Yleensä alkoholi jättää jäljet. Miten tuo nainen oli kaunis ja huoliteltu?

    Oletko itse hieman....

    Äänestä

Herää kysymys?

Mistä tiedät tämän naisen pyörivän täällä?

Sinunkin pitää silloin täällä olla ja tarkkailla jokaista hänen liikettään.

Miksi niin teet, jos kyseessä on "kauhea" tapaus.

Äänestä

Voi, kun ikävää. Taidat puhua siitä, millainen itse olet.
Mihin uhohtui pilkut tekstissäsi.

Etkö osaa suomen kieltä.

Toisaalta olisi hyvä kirjoittaa omalla nimimerkillään, jos toista "mollaa".

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ikävä tapaus kirjoitti:

Uskomanto että kun tapaa kauniin ja muuten huolitetun naisen niin tottakai tällä pitää olla joku vika, ALKOHOLISTI NAINEN ON KAUHEA TAPAUS: Toivottavasti tämä nainen ei saa muita pauloihinsa valheillaan. Pyörii muuten jatkuvalla syötöllä treffeillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu