Itunesin Velhoa onko?

Hei!

Ostin juuri iPodin ja iTunesin latasin ja kysyisinkin, onko siinä olemassa mitään velhoa? Jossain applen sivulla puhuttiin "käyttöönottoneuvojasta", mutten moista ole itunesista löytänyt. Apua tarvitsisin soittolistojen teossa, joten jos velho-mahdollisuus on, miten sen saisi päälle?
1198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

1. CTRL N / CMD N, tai tiedosto -> uusi soittolista.
2. vasemalle ilmestyy uusi soittolista, jonka nimi on aktiivinen, anna listalle haluamasi nimi.
3. Menen kirjastoon ja raahaa sieltä biisejä soittolistaan.

Ohje -> iTunes ja Music Store ohje | valitse kohta "musiikin järjestäminen", siitä pitäisi löytyä kaikki tarpeellinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n00bi kirjoitti:

Hei!

Ostin juuri iPodin ja iTunesin latasin ja kysyisinkin, onko siinä olemassa mitään velhoa? Jossain applen sivulla puhuttiin "käyttöönottoneuvojasta", mutten moista ole itunesista löytänyt. Apua tarvitsisin soittolistojen teossa, joten jos velho-mahdollisuus on, miten sen saisi päälle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu