Minkälaista tukea saatte perheenjäseniltänne juoksuharrastukseen? Miten sovitatte arjen touhut ja harrastuksenne?
Tukijoukot
Utelias
3421
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Meillä kaikki ovat erittäin tyytyväisiä, kun samalla ulkoilutan perheen koirat (2) ja muu perhe saa keskittyä omiin harrastuksiinsa. Tyttäreni on erittäin tyytyväinen, kun koiramme ovat hyvässä kunnossa, kun hän harrastaa näyttelytoimintaa. Täytyy sanoa, että ilman tyttäreni koiria, jäisi itseltänikin juoksut vähemmäksi:)
En aina muista kiittää riittävästi sitä tukea jota perheeltä tulee harrastukseen :) Tosin meillä vaimo käy jumpissa about 5 krt viikko joten en ole yksin saama puolella. Arjen askareissa on ollut joskus sumplimista mutta helpoiten ne sujuu siten että molemmat tekevät osansa ja sen mikä on yhdessä sovittu.
Tukea tulee. esim. Kamppeet ostan aivan emännän rahalla jääpä omat muuhun käyttöön. Muutenki emäntä tykkää että ei olla kotona aina tiellä pyörimässä.