Paras apu sydänsuruihin?

millä ihmeellä saan mielen paremmaksi, miten ihmeessä saan itseni tajuaamaan etten ikinä tule saamaan itselleni rakastamaani miestä?
41018
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et tule koskaan saamaan haluamaasi Miestä,
Usko Jo ;D

Äänestä

Uutta suoleen, kun vanha kuolee. Ei siinä ihan oikeasti muu auta.

Äänestä

saanu.... ja lopussa en saanut edes sexiäkään..pakko kestää.. ei oo vaihtoehtoja

Äänestä

..rakkaani. nyt on vain kärsittävä aikansa. ei kai tässä muukaan auta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kaipaan kirjoitti:

millä ihmeellä saan mielen paremmaksi, miten ihmeessä saan itseni tajuaamaan etten ikinä tule saamaan itselleni rakastamaani miestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu