sen verran et miten ootte ite tehny sen?!sis kirjottaneet koneella vai käsin..? toisaalta koneella on "virallisempi", mut käsin tehty on jotenki yksilöllisempi..
kiitos!! =)
kiitos!! =)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kysyin Euraupairilta, ja ne sanoi, että mieluummin koneella.
Hei,
tietenkin on varmaan selvempää kirjoittaa kirje käsin, mutta itse henk.kohtaisesta pidän enempi kun kirje kirjoitettu käsin. Ja varsinkin jos käsiala kaunis.
Siis voi hyva on teillakin ongelmat. Kayta omaa allias jos sulla sellainen viela on!!!
Euraupair tosiaan suosittelee kirjottamaan koneella että on varmasti siisti ja niin iteki tein vaikka tuntuu että käsinkirjotettu ois tosi kiva saada. Siellä sanottiin että ruutupaperille kirjotettuna se ei todellakaan oo asiallinen ja sitten taas muuten menee helposti rivit vinoon. Mutta jos sulla on tosi siisti ja kaunis käsiala niin kirjota ihmeessä käsin.