..mennyt :)
2 viikkoa ja 2 kiloa...
Tyttö
3381
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
onneks olkoon! good for you..:) milläs konstilla on kilot lähteny? ihan terveellisesti...? (ei oksentelua ym...) vinkkejä voisit mulle antaa :)
Niinkuin sanotaan vesi on laihduttajan juoma. Ennen join hirveesti täysmehuja ja limppareita, kaiken oon nyt jättäny pois, maidonkin vaikka sitä ois kyllä hyvä juua. Eli vettä vaan oon juonu. Oon myös yrittänyt vähentää karkkeja sun muuta makeaa ( oon tosi perso kaikelle makeelle ) En siltikään oo kieltäny makeeta kokonaa todellakaan, oon syöny karkkeja yms muuta vieläkin aika reilusti, pitäs kyllä vähentää. Elämäntavat on mulla aina ollu muuten kunnossa paitsi liika syönti :) Oon myös välttäny iltasyöntiä, eli yritän syyä syömiseni päivän aikana. Niin ja EI oksentelua sun muita poppa konsteja ;)
mullaki tässä on laihutus menossa..paitsi nyt kun on syysloma ni on tullu vähän syötyä...:/ karkkia söin eilen ja tänään taas.. ja kaikkea muutaki :) mut antaa mennä nyt loman kunniaks, loman jälkeen taas tiukempi ruokavalio.. Itekki oon tosi perso makeelle, mut yritän karkkia syyä kerran viikossa. Ja liikuntaa harrastan kohtuullisen paljon.. Tsemppiä sulle, ja toivotaan et mullaki alkaa kilot karista!:) hyvää syksyä!