Eikö Jevgeni ole näissä MM kisoissa ?

Sitten taidan jättää katsomatta, onkohan se huhua vai varmaa tietoa?
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On totta, syytä en tiedä. Mutta hiukan pinnallinen suhtautuminen. "En sitten katso ollenkaan." Onhan siellä muitakin mielenkiintoisia miesluistelijoita.

Äänestä

Jevgeni halusi viettää aikaa raskaana olevan vaimonsa kanssa. Minulle se oli onnenpotku, en voi sietää naismaista Jevgeniä. Nyt pystyin mielihyvällä keskittymään muihin upeisiin miesluistelijoihin.

Äänestä
  • Äläs nyt, kyllä sä oot nauranut Jevgenin gala showssa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi plaah.... kirjoitti:

Sitten taidan jättää katsomatta, onkohan se huhua vai varmaa tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu