Ruotsalaisista vielä....

Tiesittekö että Eestiä edustaa ruotsalainen laulaja Sandra Oxenryd? Että silleen...
5347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on tullut tietämykseen. Ihan hyvä biisi Virolla onkin ja ruotsalaislaulaja ihan näpsäkkä. Sehän on jo toinen ruotsalaislaulaja Virossa, eikö viime vai toissa vuonna ollut joku PIIP Sahlene -niminen?

Äänestä
  • vaikka laulajalla onkin hyvä ääni

    Äänestä

  • Liz kirjoitti:

    vaikka laulajalla onkin hyvä ääni

    syön hatullisen p"#¤%a jos se ei voita pisteissä loordia

    Äänestä

edustaa, mutta täytyy sanoa, että hyvä kipale on sekä ruotsalaisilla että virolaisilla. Meidän ihanat naapurimme..=D

Äänestä

Katselin Ruotsin viisuvoittajan videota. Voi turhuuden turhuutta. Niilä on taas sellainen "takuuvarma europliisu", ja mistä se Stormwindkin aina pääsee Carolan hiuksiin puhaltamaan sisätiloissa???
Onneksi ehdin oksentaa ennen kuin nukahdin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minähän täällä kirjoitti:

Tiesittekö että Eestiä edustaa ruotsalainen laulaja Sandra Oxenryd? Että silleen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu