raidat poly blondella vai live colorilla

Hei! Kumpi on tehokkaampi laittaa poly blonden supervaaleat raidat vai live colorin absolut platinum raidat?Pohja on värjätty jo monesti ja nyt haalean ruskeanpunainen..
2327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kumpi on parempi?laitan kohta raitoja ja haluan vaaleaksi taas nämä mun hiukset!Oisko abslolut platinum ok?

Äänestä

Poly blonden supervaaleita voi suositella. Ainaki vaalenee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tanja kirjoitti:

Hei! Kumpi on tehokkaampi laittaa poly blonden supervaaleat raidat vai live colorin absolut platinum raidat?Pohja on värjätty jo monesti ja nyt haalean ruskeanpunainen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu