Mites tytöt, tää on vähän arkaluontonen kysymys mut silti, ootteko kysyny mieheltänne miltä maistutte/tuoksutte (alapäästä)? Ise olen tosi hygieeninen (peseydyn vähintään 2krt/päivä, johtuen kyllä urheiluohjaajan ammatista)ja mieheni sanoi, että maistun aika happamalle (mutta nauroi ja sanoi nauttivansa silti suuseksin antamisesta).
Mitä se tarkoittaa? Ovatko toiset happamampia kuin toiset? Itselläni ei ole koskaan ollut mitään tulehduksia yms.
Onks se "happamuus" sellanen juttu että estää tulehduksia? Hassu kysymys mutta kaikkea kun en tiedä...
Mitä se tarkoittaa? Ovatko toiset happamampia kuin toiset? Itselläni ei ole koskaan ollut mitään tulehduksia yms.
Onks se "happamuus" sellanen juttu että estää tulehduksia? Hassu kysymys mutta kaikkea kun en tiedä...
Vastaukset 9
Vanhimmat
...mennä johonkin huumoriohjelmaan laittamaan tuollaisia juttuja kehiin. Sinulla on loistava tulevaisuus stand-up koomikkona... happamalle...lol...ph-arvo...heh
En ole tyttö, mutta eri tytöt maistuvat erilaiselta.
Eli kyllä. Ovat eri makuisia. Happamia, makeita, karvaita, suolaisia, jne.
kaikki sieltä maistu samalle, eihän sitä kieltä sinne sisälle tarvii työntää eihän?
Olen. Tunnustan!
Lässynlää! Mitähän sinäkin tästä muka tiedät?
Ruokavalio, ihmisen paino, se, kuinka usein peseytyy....jne. vaikuttavat kaikki SEN hajuun/tuoksuun!
Sä ehkä peseydyt LIIAN usein sen ammattisi takia.
Liiallinen pesuhan saattaa jopa herkistää hiivasienitulehdukselle ja se nyt ainakin haisee vähemmän mielyttävälle.
Hiivasieni on hajuton...sitten se on kyllä jotain muuta jos haisee
Hiivasieni EI ole hajuton!
Olen paljon ulkomailla työmatkoilla ja kun tulen kotiin ei mikään ole maistuvampaa kuin vaimoni pillu. Hän maistuu omenalta, välillä viileä kuulas välillä muuta. Mutta tärkeää on se että ennen kuin alan nuolemaan,on kiva kun vaimo käy pesulla. Sama pätee silloinkin kun ....eli käykää pesulla useammin ja varsinkin ennen sessiota.