Ovatko vauva-lehden sivut nurin?

En ole päässyt sivuille pariin päivään.
2368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei!

Luin muistaakseni lauantain Aamulehdestä, että ko. sivuilla ovat häiriköineet tyypit, jotka sotkevat sivuja. En tiedä atk-asioista, mutta epäilen, että se on syynä. Soitapas vaikka Vauva-lehden toimitukseen, siellä varmasti tietävät.

Äänestä
  • Eikös siellä ole muutenkin ollut aika paha henki ja sättiminen aina välillä päällä? Itse en kauan jaksanut mukana roikkua, kun tuntui, että riita saadaan aikaan pienimmistäkin asioista.

    Eli parempi vaan, kun sivu ei toimi. Etsikää kehittävämpiä sivuja (en kylläkään tarkoita tätä... ;-) )

    tahja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


- kirjoitti:

En ole päässyt sivuille pariin päivään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu