linda

linda mihin oot hävinnyt sua ei löydä mistään
4935
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heilä olivat asiat näin: Kallen kengät oli lintallaan ja Lindan kengät olivat kallellaan!

Äänestä
  • *nauraa* kiva kun jollakin huumori pelaa :))

    Äänestä

linda lähti ja viulu jäi.heh.viime viikolla se oli ella jota haettiin :)))))))))

Äänestä

Se voi olla Reetun luona!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juzu kirjoitti:

linda mihin oot hävinnyt sua ei löydä mistään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu