Onko kukaan ehtinyt käväistä Bellissima-nimisessä kenkäkaupassa, joka mainostaa myyvänsä isoja kokoja? Kannattaako periferiasta lähteä ostoksille? Mikä on liikkeen hintataso, tyyli ja kuinka laajat valikoimat?
Bellissima-kenkäkauppa
1
3268
Vastaukset
- pitkähkö
Pari viikkoa avajaisten jälkeen oli vielä suppeahkot valikoimat, mutta tyyli oli ilahduttavan nuorekas erityisesti Kristiinaan verrattuna. Eli ovat enemmän Tampereen Spesiaalikokojen linjalla, mutta ainakin vielä suppeammalla valikoimalla.
Jos periferiasta on yhtä pitkä tai lyhyempi matka Tampereelle, menisin ensin sinne. Tai Tukholmaan King Size skorin kenkiä vilkaisemaan (heillä myös nettikauppa, jotta voi kartoittaa valikoimaa etukäteen ja vaikka sähköpostilla varata sopivat - itse en uskalla kokeilematta tilata).
Täytyy tänään käydä Belissimassa uudestaan katsomassa, josko kevään kenkiä olisi tullut lisää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet toisen kanssa
...ja minä yhä vain sinua kaipaan. Tiedän ettet ole onnellinen siellä. Älä hukkaa aitoa onnea ja rakkautta hukkaan vain2241576- 291413
Kuka teistä on paras nainen
A-nainen? J-nainen? K-nainen? M-nainen? S-nainen? Vai kenties joku muu...? 😊611279Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!711259- 781204
Osaako joku selittää tätä
Että miksi mulle on joka toinen ventovieras ihminen tyly ainakin ilmeillään ja eleillään?761189Jos me joskus nähtäisiin
niin ei kai sen vielä tarvitsisi merkitä sen enempää? Ja voihan olla ettei kumpikaan enää siinä vaiheessa edes haluaisi1031173- 54998
Lesken uusi
Onko totta että puolangan kunnalla töissä ollut mies joka kuoli niin sen vaimolla jo uusi lohduttaja. Pitäneekö paikkans18972Persun suusta:"Köyhät on luusereita ja ansaitsevat köyhyyden"
Ministeri Juuston apulainen näin uhoaa. Mitäs siinä. Kyllä on jo tiedetty muutaman vuoden hallitustyön pohjalta että per177865