Biisi kadoksissa???????????

Baareissa on soinut biisi(disco hitti), jossa lauletaan: ...baila baila... mikäköhän BIISI mahtaa olla kysessä ja kuka on ESITTÄJÄ??????
2521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kannata varmaan dj:ltä mennä kysymään biisin jälkeen? On varmaan kymmeniä biisejä missä sanotaan bail baila. Pässi.

Äänestä
  • Ja minä olen persereikä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sony_xxx kirjoitti:

Baareissa on soinut biisi(disco hitti), jossa lauletaan: ...baila baila... mikäköhän BIISI mahtaa olla kysessä ja kuka on ESITTÄJÄ??????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu