Onko vakituisessa parisuhteessa eläville miehille väliä, onko kumppanilla seksikkäitä alusvaatteita? Itse olen vuosia käyttänyt tavallisia mummosloggeja, mutta mies on ruvennut kaipailemaan enemmän pitsialusvaatteita vaimonsa päälle. Luulin, ettei asia enää hetkauta, mutta taitaakin olla toisin.
seksikkäät alusvaatteet
naisella?
6974
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vähän sama kuin mies toisi sinulle kukkia tai jonkun vastaavan pikku lahjan. Et ehkä kaipaa sellaisia joka päivä, mutta toisinaan ne ilahduttavat.
tuollaiset alusvaatteet. Eihän kaikkien rintsikoiden ja pikkuhousujen tarvitse olla niin älytön seksikkäitä, mutta ehkä kuitenkin jotain muuta kuin sloggeja. Vaikket kertonutkaan ikääsi. Mutta olen silti tätä mieltä.
muuta kuin sloggeja?!
niillähän on tosi seksikkäitä ja mukavia alusvaatteita.
ja niiden hipstersitkin on useankin mielestä seksikkäät.
ne perussloggit on tietty asia erikseen.
En ole sentään mummoiässä, vaikka kirjoituksestani saikin sen kuvan ;) Olen 25-vuotias, joten ehkä kannattaisi hankkia hiukan seksikkäämpiä alusasuja :)
juuri ap:n mainitsemaa mummomallia.
Vaikken olekkaan viime aikoina tehnyt tutkimustyötä tämän merkkisten alusvaatteiden suuntaan, niin satun tietämään että ihan kivankin näköisiä vetimiä on tarjolla :)
kannattaa uudistaa, tai ainakin monipuolistaa, vaatekaapin sisältöä. Ainakin mummomallin vehkeiden osalta :)
Palatakseni aloitukseesi:
"Luulin, ettei asia enää hetkauta, mutta taitaakin olla toisin."
Luulisin että hetkauttaa, melkein voisin väittää että melkein joka kerta hetkauttaa ainakin vähän kun hän näkee sut vähemmissä vaatteissa.
Silmänruokaa nääs ;)