elixia,turku

Heips.
Olenkohan ainoa bi-nainen joka käy elixiassa?
Vai onko teitä muitakin?
3524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä se semmoinen on? ikinä kuullutkaan...

Äänestä

onks tullu mieleen että sine mennään treenaamaan ja jumppaamaan eikä tuijottamaan naisia?

Ite käyn siellä, olen nainen, ja juu, en sano vastaan naisillekaan jos hyvä tarjous tulee eteen...

Äänestä
  • Olen melko hetero (jokainen vedelköön omia johtopäätöksiä ;D...), ja kyllä mä tykkään välillä sivusilmällä tiirailla miehhii siellä.
    Yks kiva tatuoitu kundi käy siellä. Ja sit se helmi ku hakkaa säkkiä...
    Ja minä olin varattu... hyi minnuu.
    Tiän yhen bin joka käy.
    sarjassamme untuviCon avuliaat iskuvinkit

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bi n22 kirjoitti:

Heips.
Olenkohan ainoa bi-nainen joka käy elixiassa?
Vai onko teitä muitakin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu