mistä tiedät että

niin, mistä tietää, että mies tai nainen on "kokenut"?
3810
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eleistä....kokeneet on aina vilkuilemassa vastakkaista sukupuolta....

Äänestä

pedissä ja vaikka missä!!!!!!!!

Äänestä

Jos nainen osaa tarjota onnistunutta oraaliseksiä, hän on 99% varmasti kokeillut sitä aiemminkin.

Jos mies tietää, mitä tekee eivätkä hänen touhunsa erogeenisillä alueilla vaikuta kömpelöiltä ja kuin pornoleffasta matkituilta, niin hän on luultavasti tehnyt sitä aiemminkin.

Toisaalta jotkut vain ovat täysiä pökkelöitä seksissä eikä sellaisista voi tietää, onko heillä kokemusta vai ei, oli kyse miehistä tai naisista.

Mutta jos on taitoja, silloin on myös kokemusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on kokenut kirjoitti:

niin, mistä tietää, että mies tai nainen on "kokenut"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu