On se hirvee se Linda. Miten se kehtaa jossain seiskan kannessa esitellä sen hinkkejä? On ne silikonit ihan hirveet. Mix se kieltää ne?
Linda Lampenius
T.K Jokipii
5641
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Miksi Linda on hirveä? Minusta oikein suloinen ja herttainen. Ei hän rintojaan ole Seiska -lehdessä esitellyt; Oli uima-altaassa kaksi-osaisessa uimapuvussa (mikä ihan normaalia), ja siitä oli kuva otettu kanteen. Minä en ymmärrä tuota silikoni-puhetta. Eihän ne näytä silikoneilta ollenkaan! Ja vaikka olisivatkin, niin who cares?
lindan rinnat ovat varmasti monen ihmisen mielestä kauniit.sekä miesten että naisten mielestä.titääkseni aidot.hän on muutenkin upean näköinen.mielummin katselen lindaa kun jotain hel..tin mätisäkkiä jolla rinnat roikkuu kun hernepussit ja on muutenkin kun jostain he,,etistä revityn näkönen.ja soittas vielä viulua niin ettei vahinkossakaan oikeeta ääntä.lindan viululla on muuten hyvä olla kun hän soitta. on siinä varmasti kiva olla.josviulu on miespuolinen menee siinä varmasti kieliä poikki tai alkaa otelauta kasvamaan.terkkuja lindalle.t.bab.
Vanha herra on nimeltään F.P.Gagliano ja hän on syntynyt Napolissa vuonna 1781. Rahaakin löytyy yli neljännes miljoona. Herralla on hyvät oltavat ja Lindaakin varmasti miellyttää. Linda itseasiassa kertoi jossain, että esiintyessään Monacon Sporting Clubilla hänen poikaystävänsä (elektroninen viulu) paksuin kieli katkesi kahdesti tai kolmasti saman shown aikana... liiasta jynssäämisestä?
No tämä oli nyt tälläinen mauton heitto.
Se on G se paksuin kieli..
F."P".Gagliano :D
Panisin.