Miten pois JENKKAKAHVAT? :D

Elikkä otsikko kertookin jo kysymykseni... Tarvitsisin kipeesti tietoa että miten ne saa nopeasti tai sitten hitaasti (jossei muukaan auta) pois. :) Kiitos etukäteen.
2875
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kattomaan mitä suuhunsa lappaa. Katot kaikki sokerit pois ja vähennät leivksia ja pullia ja hamppareita, vaihat ne vihanneksiin ja kasviksiin. Karkki pois ja limut.
Sit illalla teet punnerruksia ja sit-uppeja.kyllä lähtee. Rakkauskahvat sulaa..

Äänestä

perää ja kiertoliike kylkiä..
Kauhukahvat ne on mullakin, eikä oikein mitään suoraa liikettä niihin oo löytynyt..
Seisaaltaan jalat hartioiden leveydellä kierrät HITAASTI ja jännittäen kaikki mahdolliset lantionseudun lihakset työntäen oikeaa kättä mahdollisimman pitkälle vasemmalle.. Kantapäät pysyy maassa ja ainoa mikä kiertyy on vyötärö..
Tuo liike mulla ainakin tuntuis auttavan, kun malttaa tehdä tarpeeks ajatuksella eikä vaan yritä jotain nopeus enkkaa.. =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Satine_ kirjoitti:

Elikkä otsikko kertookin jo kysymykseni... Tarvitsisin kipeesti tietoa että miten ne saa nopeasti tai sitten hitaasti (jossei muukaan auta) pois. :) Kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu