Ei mene Nooralla hyvin

Ei mene Nooralla hyvin. Siis mistä ne onkin löytänyt ne jätkät?
Nehän on ku elefantit kukkakaupassa.
Sympaaattinen mimmi, mutta ihan tosi vaivaantunut ja näkee et sekin kärsii niitten toope ukkojan kanssa.
Olisiko kukaan teistä tytöistä ottanut jonkun niistä jätkistä?
Mä miehenä kyllä ottaisn Nooran jos sen saisin.
92489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tuollaiselle naiselle ei sitten mikään kelpaa, aina varmasti löytyy joku pikkuvika, minkä takia mies lempataan. Varma vanhapiika!

Äänestä

Muut oli hirveitä mut Ilmari oli musta tosi söpö. Sillä oli hyvät jututki. Sen kans oisin pitempäänki viihtyny jos oisin Noora.
Kaikista kauheimpia oli se ensimmäinen ja sit toi tänpäivänen tutkija. Voi tsiisus mitä tiukkiksia...

Äänestä

Se on siisti. Se on kiva ku aina ku ukot kääntää ssille selän se alkaa mutristaa suuta ja nyrpistelemään nenään.
Huomaa melkein ku se ajattelee.
Voi eiiiii taas yks taukki ku yrittää leperrellä.
Noora on niin niin cool.
Himpe ku pääsiski treffeille sen kanssa.
Mä antasin sille kyllä kyytiä.
Sehän on sen näkönen että se haluu et sitä otettais rohkeesti ja alettais lähenteleen.
No nössö miehet ne vaan epätoivosesti yrittää leperrellä.
Nooralla kyllä taitaas olla rima aika korkealla.
Pitkä, rikas, komea ja mitäs muita vaatimuksia sillä yli 30 vuotiaalla on.
Aika liuta, no eronneen voi saada, mutta vaikea uskoa että pitkiä ja komeita miehiä muuten ois vapaina, muuta ku joitain luusereita.
Noora oi Noora uuhhhhh.

Äänestä

Hitto,että hävetti sen Nooran puolesta.Todella tylyä käytöstä, en ihmettele, jos miehet on ihan nolona ja vaikeina, kun toinen töksäyttelee. Vaikka nyt ei unelmamies veiskään treffeille, niin voi sitä sentään käyttäytyä asiallisesti, eikä syyttää sitä miestä siitä, että se on lähteny sokkotreffeille. Ihan hyvin ne miehetkin voi olla pettyneitä siihen Nooraan. Kyllä voi tulla akalle suru puseroon, kun joku upee mies sattuu kohdalle, joka sitten tekee yhtä tylyt Nooralle kuin se niille miehille.
Eniten siinä ärsytti,kun nyt sunnuntaina se viimene mies tuli hakeen sitä biljardia pelaan. Se oli jo heti ensisilmäyksellä pettyny, kun mies ei ollutkaan mikään kiiltokuvapoika ja sitten vielä törkeesti vastas, että "ai biljardia, kauankohan siellä menee, varmaan koko päivä" Blaahhh!!Ja se ei ollu kiinnostunu yhtään sen miehen asioista, ei varmaan kysyny yhtään mitään siitä.
En tarkota, että olis tarvinnu ihastua jokaiseen ehdokkaaseen, mutta kyllä silti voi käyttäytyä niinkuin aikuinen ja sietää ne pari tuntia erilaisuutta, eikä lähtee nokka rytyssä pois paikalta.

Äänestä
  • Tosiaankin se naikkonen tuntuu jotenkin joltain ylimieliseltä prinsessatyypiltä, jolle ei kukaan kelpaa. Saanut lapsena kaikki mitä on halunnut? Ei tarvinne yhtään ihmetellä miksi on sinkkuna?

    Ja sitten toisaalta käy noita miehiä sääliksi, kun tarvii kameraryhmän edessä olla treffeillä, täysin vieraan ihmisen kanssa.

    Moniko meistä "tavismiehistä" osaisi olla ja käyttäytyä luonnollisesti, em. tilanteessa? Koita siinä sitten olla luonnollinen ja oma itsesi, muutenkin on joskus vaikeaa...

    Ei taida arvon neiti löytää itsellensä aviomiestä tuon ohjelman aikana, kun mikään ei kelpaa. Itse kiertäisin kyseisen naistyypin todella kaukaa!

    Äänestä

Rupsahtaa kohta muutaman vuoden sisällä, lyhyt ja nirsoilija.

Äänestä

Olen kyllä samaa mieltä siinä että nää ekat jätkät ovat olleet aivan hirveitä!!! Oisko ohjelman juoni se että lopussa vasta nooralle esitellään herkkujamppoja. Sehän ois tosi tylsää jos se tapais ihania heti alussa. Jos taso jatkuu samana olen pahoillani nooran puolesta...

Äänestä

...siks sille ei kelpaa kukaan! no ei noista kyl kukaan varmaan muutenkaan olis kelvannut, sorry boys!

Äänestä

Urpot, kyseessä on TV-ohjelma. Tietty se töksäyttelee ja pyörittelee silmiään, mitäs oikein kuvittelette?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei mene Nooralla hyvin kirjoitti:

Ei mene Nooralla hyvin. Siis mistä ne onkin löytänyt ne jätkät?
Nehän on ku elefantit kukkakaupassa.
Sympaaattinen mimmi, mutta ihan tosi vaivaantunut ja näkee et sekin kärsii niitten toope ukkojan kanssa.
Olisiko kukaan teistä tytöistä ottanut jonkun niistä jätkistä?
Mä miehenä kyllä ottaisn Nooran jos sen saisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu