Jätä minut rauhaan

Sinä teit valintasi silloin. Älä nyt enää minua satuta. Älä soita minulle. Minulla on nyt uusi elämä ja uusi mies. Älä sekoita elämääni enää. Pyydän sinua, pysy poissa elämästäni.
41377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaan KÄSKE.

Äänestä
  • Mitä tehdä kun jätkä ei tajuu että suhde on loppu tai ei edes kerennyt alkaa..n.1kk ? Soittelee ja tekstailee, tulee kukkia oven taakse ja kuvittelee että mä vain "kiukuttelen" ja lepyn. En halua sitä, ei ole mitään tunteita sitä kohtaan. Vaikka kuinka suoraan sanon ja haukun.. hakis vaikka kuun taivaalta vuokseni. ällöttävää ja epämielyttävää, ahdistavaa! Auttakaa! mikä avuksi??

    Äänestä

vai mitä;)

Äänestä

yksinkertainen.Ehkäpä olet tehny jotain väärin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Surullinen!! kirjoitti:

Sinä teit valintasi silloin. Älä nyt enää minua satuta. Älä soita minulle. Minulla on nyt uusi elämä ja uusi mies. Älä sekoita elämääni enää. Pyydän sinua, pysy poissa elämästäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu