Ompelimo?

Onko keskustassa mitään ompelimoa?Ei kamalan kallis..
31010
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä pitäis ommalla? Kelpaako hyvälaatuinen oppilastyö?

Äänestä
  • Vetskari vaihtaa ja sit sellanen laukun vuori korjailla:)

    Äänestä

Tiedoksi kaikille. En suosittele Ompelimo Ideaa, kuin korkeintaan housunlahkeen lyhennykseen. Ompelija ei pysynyt yhdessä sovitussa aikataulussa ja palvelu oli erittäin töykeää/amatöörimäistä!!!

Tiedän, että samanlaisia kokemuksia on ollut useammallakin tyypillä. Kirjoitan tämän, että kovin moni muu ei joutuisi hukkaamaan aikaa ja rahaa tämän "ompelimon" kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiti kirjoitti:

Onko keskustassa mitään ompelimoa?Ei kamalan kallis..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu