Vaimon pikkusisko

Olen ihastunut vaimoni siskoon. Haluan iskeä hänet. Juotanko humalaan vai mikä keinoksi? Ajattelen lakkaamatta sitä pikkunaista. Voihan helvetti!

Apua!!!

Haluan pokata sen. Miten sen teen, pokkaa riittää, mutta olisi hyvä jos saisin pikkusiskon "tekemään itse aloitteen".
163387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

nyt ensin vaimosikin tunteita, ennen kuin mitään pokaamisia harkitset!
se on kuule kamalaa, jos tulee petetyksi. ja asialla ovat vielä aviomies ja oma pikkusisko! ja luulenpa, että jos pikkusisko vähänkin tykkää isosiskostaan, niin hän ei rupea sinun kanssasi älyttömiin leikkeihin.

Äänestä

Minun siskoni mies yritti joskus saada minua sänkyyn,juoksin kauhuissani pakoon.Lisäksi siskoni ei ottanut tosissaan minun puheitani,hän rakasti niin miestään.Tuntuu vieläkin pahalta.Nyt siskoni mies jostain syystä vainoaa minua,vaikka unohdin asian ja annoin anteeksi.Hän pitää minua pilkkanaan.
Neuvo:mieti 100 kertaa,ennen kuin teet mitään.Kannattaako pilata kaikki?Jos rakastat häntä,sano se suoraan vaimollesi.Se on ihan normaalia,että olet ihastunut,mutta pidä mielesi kurissa.Rakastat kuitenkin sisimmässäsi vaimoasi,joten unohda koko juttu.Ei yhden perseen takia kannata pilata koko elämää,jonka varaan olet rakentanut tulevaisuutesi.Usko minua.Jos oikeasti tykkäät vaimosi siskosta,ole hänelle kuin veli,ole kaveri,ei muuta.Minulla ei ole veljeä,olisin halunnut,että sisareni mies voisi olla kuin veli minulle,mutta syteen ja saveen meni.

Äänestä

et vittu voi olla noin sika! Kaikista maailman naisista haluaisit iskeä perheenjäsenen. Fantasioi vain pienessä mielessäsi ihan hiljaa, äläkä VAAN tee mitään konkreettista. Toivottavasti ihastus menee jossain vaiheessa ohi. Sitten olet älyttömän tyytyväinen, ettet sekoillut...
Ensinnäkin todella, miltä luulisit vaimostasi tuntuvan? Jos olet naimisiin mennyt, on sulla sen verran vastuuta toisen elämästä ettet näin sitä pilaa. Toiseksi, mikä teidän tulevaisuus olisi? Kiksauttelun jälkeen kaikki olisi enemmän tai vähemmän haavoilla ja yhteiset perhejuhlat voisi sittemmin unohtaa...tämähän koskisi myös muita perheenjäseniä ja sukulaisia! He eivät enää voisi kutsua teitä samaa aikaan mihinkään, tai siskoksia ainakaan, sehän voi nimittäin olla, että saisit lopuksi lemput kummaltakin.
Nyt sanot tietty, että salaisitte koko jutun...oh god, et vaan voi olla niin sika...

Äänestä

vaimonsa pikkusiskoon joka sattuu olemaan juuri sen 16v. Tämä mies 25. Ne ryyppäs kolmistaan ja kun vaimo sammu niin ei kun sänkyyn tämän pikku systerin kanssa. Ja naimisiin vielä menossa kesällä tämän avovaimon kanssa.
Huhhuh. Toivottavasti pikku systeri ei ala kiukuttelemaan tälle asiasta. Siitähän se soppa syntyy. No eipä kuulu mulle. Sääli vaan jos suhteet hajoo tällaisten takia.
Älä ota riskiä. Se kostautuu.

Äänestä

susta kiinnostuu. Itse en ainakaan ikinä voisi kiinnostua siskoni miehestä.

Äänestä

tosi sairasta "juotanko humalaan". vedä tumppuun jos noin kovin panettaa! pysy kaukana vaimosi siskosta homo!

Äänestä

eihän tollasia idiootteja ole? Ei varmasti kukaan vaimon pikkusisko huoli isosiskon miestä. Olet sairas. Mene hoitoon...

Äänestä
  • ..kattoa telkusta liikaa kauniita ja rohkeita ku tuollaisia suunnittelee.

    Äänestä

  • Oli provo tai ei, Valitettavasti tollaisia on oikeesti olemassa.

    Luin lehdestä vuosia sitten, että joku mies oli niin pakkomielteessä vaimonsa siskoon tai ystävättäreen, että keplotteli itsensä sen asuntoon ja raiskas sen.

    Arvatkaa jäikö kiinni?
    Tuli avioero ja linnareissu.

    Äänestä

  • Provo sanaa käyttää yleensä mielikuvitukseton ihminen , jolla on vaikeuksia asettua toisten ihmisten asemaan. Tässä tapauksessa ruman ihmisen on vaikea ymmärtää, että komeilla ja kauniilla ihmisillä on kysyntää "yli rajojen".

    Olen itse ollut ihastunut extyttöystävän sisoon siskoon ja tiedän miltä tuntuu kun ei voi ihastumiselleen mitään.

    Äänestä

  • SamppaJamppa kirjoitti:

    Provo sanaa käyttää yleensä mielikuvitukseton ihminen , jolla on vaikeuksia asettua toisten ihmisten asemaan. Tässä tapauksessa ruman ihmisen on vaikea ymmärtää, että komeilla ja kauniilla ihmisillä on kysyntää "yli rajojen".

    Olen itse ollut ihastunut extyttöystävän sisoon siskoon ja tiedän miltä tuntuu kun ei voi ihastumiselleen mitään.

    täällä valittaa,jos mies haluaa vetää ronttoseen vaimonsa pikkusiskoa,niin vetäköön.Eikö se ole hänen oma asiansa mitä se ketään liikuttaa.

    Äänestä

Jos yhtään kunnioitat vaimoasi, et edes harkitsisi vaimosi pikkusiskon pokausta. Pikkusiskona voin sanoa, että en olisi kovin innoissani, jos siskon mies tulisi jotain ehdottelemaan. Ja toivottavasti ei ehdottelisi muillekaan. Arvostan siskojani ja haluan heille vain hyvää. Ja varmasti yrityksistäsi tulen kertomaan siskolleni! (vaikka ei ehkä välttämättä uskoisikaan ja laittaisi välit poikki, kun yritän muka mustamaalata hänen aviomiestä)

Äänestä

toivon, ettet tee sitä että yrität iskeä sen siskon. Tiedän kokemuksesta millainen järkytys on kun saa selville, että oma mies on vehkeillyt siskon kanssa. Meillä se vaan meni niin päin, että isosiskolleni tuli pakkomielle mieheni iskemisestä ja viimein ne paskiaiset päätyi punkkaan. No nyt on liitto katkolla ja sisko yhtäkuin kuollut.En halua nähdä häntä enää milloinkaan.

Äänestä
  • Hieno homma! Just noin pitää toimia!
    Pitäkööt hauskaa keskenään.

    Äänestä

Nyt meni juoma väärään kurkkuun. Edes minä en ole noin sikamainen.

Hyi Hyi.

hehehe oijoi "juotanko känniin" heheh hih hih hih.

Äänestä

Minä mietin samaa miten vaimon siskoa saisi vähän kokeilla. Tiesin että vaimo lähtee reissuun viikonlopuksi mutta soitin sen siskolle että olen perjantaina lähellä haenko kyytiin saa olla meillä. Perjantaina tultiin meille noin klo 2, ei ketään kotona Julia soitti siskolleen kyseli missä on huomasin ei kertonut että on meillä puhelun loputtua kertoi Tiina on koko viikonlopun Raijan luona.
Kysyin vienkö takaisin koska otan vähän juomia sanoi kerkiäähän tuota ota vain.
Katseli kuusutoista kesäistä naista tiukat mustat housut ja vaalea paita.
Aurinko paistoi vielä, menin terassille uikkareissa, Julia valitti kun ob kuuma sanoin laitaTiinan bikinit ne on sopivat sinulla on yhtä kaunis vartalo kokeile niitä.
Julia tuli ulos oli kuin suoraan pornokuvista oli valinnut sen asun jota Tiina vähän arvosteli, pillun päällä pieni läppä ja rintoilla vain pienet laput.
Julia makoili auringon otto tuolissa vein juomaa ja naurahdin sinua tekisi mieli nuolaista hymyili vai tekee mistä kohti laskin lasin pöydälle kumarruin ja suutelin bikinin rajasta vatsa värähti kunnolla , no huh huh kuului siirsin vähän bikiniä alemmas ja nuolaisin kiimainen pillu tuoksui ja kieli kostui kunnolla.
Seuraavat juomat Julia haki antoi lasin kouraan ja kumartui vetäisi housut alas ja imaisi kalun suuhun katsoi minua ja nuoli kielellä, tämä on isoin kalu mitä olen nähnyt pojilla on sellaisia pieniä ja ne laukeaa heti. Yritti ottaa syvälle ja yski laski omat housut ja tuli istumaan vatsalle kääntyi aivan naamaan kiinni ja laskeutui kuiskasi haluan tämän sisään. Tiesin tekee tiukkaa keinui sievästi terska muljahti sisään pienin liikkein pääsin kokonaan pohjaan Julia kertoiettä oli kuullut että minulla on iso ja nyt seon syvällä kertoi että haluaa naida sunnuntai aamuun ainakun voi. Kyllä oli kiimanen viikonloppu Julia halusi tämän tästä että panen sisään vaikka vähäksi aikaa. rakasteltiin varmaa kaksitoista kertaa pyhäaikana oli kalu aika kipeänä, kun vaimo tuli sunnuntaina ei halunnut rakastella oli varmaan saanut kunnolla koko viikonlopun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies 29 kirjoitti:

Olen ihastunut vaimoni siskoon. Haluan iskeä hänet. Juotanko humalaan vai mikä keinoksi? Ajattelen lakkaamatta sitä pikkunaista. Voihan helvetti!

Apua!!!

Haluan pokata sen. Miten sen teen, pokkaa riittää, mutta olisi hyvä jos saisin pikkusiskon "tekemään itse aloitteen".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu