Millaisia yhden yön juttuja voisi saada ruotsinlaivoilta arki-iltaisin?
Kuinka helposti saa ja minkä ikäistä porukkaa silloin on liikenteessä?
Kuinka helposti saa ja minkä ikäistä porukkaa silloin on liikenteessä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
muta tallnan laiovilta saa kn jakasa peirlle asit
Kyllä arki-iltaisin ihan hyvät markkinat on. Silloin on aika paljon esim. opiskelijoita, kun matkat on halvempia ja ikärajat matalempia. Tsekkaa, onko laivalla teemaristeilyjä, konsertteja tms. jotka voisivat tuoda porukkaa. Vaikeusaste vaihtelee.
Viikonloppuisin liikenteessä on vanhempaakin naista - ja silloin ei nuoremman miehen ainakaan tarvitse kuin istua ja odottaa; ne tulevat humppabaarin pöydästä hakemaan eikä turhia tarvitse jutella.
viikkarista saa henkilökunnalta ...varma saanti
tohvelit suustani.
Just noin se menee.
Mietippä tarkemmin kysymystäsi!!! Sieltä voi saada mitä vaan jos kolahtaa,tai sitten ei!Naisena en ikinä kerro oikeaa nimeäni,en paikkakuntaa,en anna numeroani ym,haen vain yhden illan seuraa ja tällä konstilla se siihen jääkin!Joskus onnistaa joskus ei!