Heips. Elikkä taas kyselisin tällasesta tv:ssä mainostettavasta vatsalihaslaitteesta ku Ab revolutionizer. Toimiikos? Kuinka äkkiä tulokset näkyvät ja pitääkö olla tiukka ruokavalio?
Ja kun tuossa mainoksessa luvataan 30pv palautusoikeus (emmekä kysy edes miksi!), niin olisiko tällainen mahdollista.. Kun mun pitäs kuukaudessa laihtua niin paljon kuin mahdollista ennen ulkomaan reissua. Että jos tuota käyttäisi sen 30pv ja lähettäisi takaisin ja rahat pois?? Siis vaikka toimisikin niin voinko lähettää sen takaisin kuukauden kuluessa??
Ja ei sitten tarvitse kommentteja niiltä jotka eivät usko ostos tv:n tuotteisiin, eivätkä ole niitä koskaan edes käyttäneet! Olen tilannut sieltä joskus aikaisemminkin yhden laitteen ja hyvin on toiminut.
Ab revolutionizer
7
6027
Vastaukset
- tuo toimii mutta,
voit saman tien unohtaa 2 minuuttia päivässä riittää hömpötykset. Treenaat sillä kolme kertaa viikossa niin kauan että oksennat ja tulosta syntyy.
Lisäksi vatsalihaksia tehdessä et juurikaan laihdu, eli hoidat läskit pois juoksemalla/pyöräilemalla/kävelemällä vähintään 12 tuntia viikossa.
Ruokavaliosta jätät kaiken "valkoisen paskan" pois (1. sokeri, 2. vehnäjauhot, 3. peruna), ei tartte sitten olla ihan varpaillaan muun syömisen kanssa.
Oikeastihan sä et tarvitse mitään tollasta laitetta, mutta jos se luo sellasen hyvän motivaation tyyliin "pakko nyt reenata kun ruli ostettua toi saatanan kallis vahjekin" tyyliin, niin se on ajanut asiansa.- ???
Ja tämähän sitte oliki sellanen kiva vastaus, joita en kaivannu.
- __nelli
MIKS HITOSSA KAIKKIEN PITÄÄ LAITTAA KAIKKEA HUONOA PALAUTETTA KAIKKEEN?!?!?!?!
- Aune
??? kirjoitti:
Ja tämähän sitte oliki sellanen kiva vastaus, joita en kaivannu.
mutta totuus ei aina ole kovin mukavaa. Kyllä toi vastaaja on aivan oikeassa. Aika kärjistetysti ja ikävästi hän asiansa kertoi,mutta ehkä siksi niin, kun monet luulevat, että kroppaa on helppo muokata hyväksi. Asia on niin, että se vaatii ihan uskomattoman motivaation, sitoutumisen ja itsekurin, jos meinaa todellisia tuloksia saada. Se ei todellakaan ole helppoa. Jos olisi, täällä olisi paljon enemmän timmejä ihmisiä...
- fxbndfdgänmdtän
__nelli kirjoitti:
MIKS HITOSSA KAIKKIEN PITÄÄ LAITTAA KAIKKEA HUONOA PALAUTETTA KAIKKEEN?!?!?!?!
Jos vastaa niinkuin asia on, ei se mielestäni ole huonoa palautetta.
Jos ei halua kuulla totuutta, niin sitten kannattaa pysytellä ostostelkkarin katselussa vaan. - pikkupoikanen
fxbndfdgänmdtän kirjoitti:
Jos vastaa niinkuin asia on, ei se mielestäni ole huonoa palautetta.
Jos ei halua kuulla totuutta, niin sitten kannattaa pysytellä ostostelkkarin katselussa vaan.Itse olen laihduttanut noin 10 kiloa vuodenvaihteesta lähtien, eikä perkule ole ollut helppoa! Enää ei kauheasti onneksi ole pudotettavaa sillä minulle riittää että pääsen alle 75 kg. Eli painoin vuodenvaihteessa 87,4 ja tänä aamuna 77,6 ja pituutta on 182 cm.
- Anonyymi
Millä laihduin kerro mitä söit ja miten liikuit
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 814492
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans1224177Persujen mukaan rasismi on huumoria
Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀454142BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön
Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että1753354Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta
Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome602643- 1802604
Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa582587Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava
Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main352582Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?682459Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik432132