kuinka iskeä kassaneito

siis sanoa kassaneidolle joka oo sinkku
51739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei niitä saa iskeä. Ne tekevät työtään siellä .Älä kuvittele liikoja jos joku sulle hymyilee1

Äänestä
  • Muutama vuosi sitten kävin usein eräässä kaupassa, jossa oli ihan kivannäköinen kassaneito. Vaikka oli millainen jono niin menin aina hänen kassalleen. Sitten kerran löin vetoa kaverin kanssa siitä että uskallanko pyytää häntä ulos, silloin kun jono on pitkä. Pyysin ja hän lähti! Kun kysyin häneltä asiaa niin hän vastasi että kukaan ei ole koskaan tehnyt hänelle niin :) Aina kannattaa yrittää!

    Äänestä

Kuules poika,
jos hormonit hyrrää noin kovasti, että
et edes huomaa, että tämän osaston nimi on
"Miten MIES isketään",
niin mitäs jos pysyisit kotona runkkaamassa?

Äänestä

sitä ascoonaa

Äänestä

isketään? Ehkä sun ei kande yrittää. Ei pahal...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ken1 kirjoitti:

siis sanoa kassaneidolle joka oo sinkku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu