Pari ylimääräistä lippua...

Brucen konserttiin... katsomo D30...
jos kiinnostaa ota yhteyttä!
5294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen kiinnostunut ja tarvitsisin itseasiassa kolme kappaletta, mutta kaksikin auttaisi asiaa aika paljon. Ota yhteyttä.

[email protected]

Äänestä

Ylimääräisiä siis löytyy? Toiveikkaasti kuvittelin että kaikilla lippuja ostaneilla oli tiedossa kuka liput lopulta käyttää.

Äänestä
  • niinpä, kun sattu pääseen "läpi" ei varmaan ole suuri synti ostaa ylimääräsiä lippuja jotta saa esim. vaivanpalkkaa jonottamiseen yms.

    Äänestä

  • Ja mun mielestä lippukeinottelu sijoituksena parempi kuin Jippiin osake....
    Nimim. Pettynyt tuulipukuinen piensijoittaja

    Äänestä

  • sijoittaja kirjoitti:

    Ja mun mielestä lippukeinottelu sijoituksena parempi kuin Jippiin osake....
    Nimim. Pettynyt tuulipukuinen piensijoittaja

    Ei se väärin ole ostaa ylimääräisiä lippuja. Joku fani ne kumminkin saa. Ne trokarit mitä stadikan ulkopuolella on, on asia erikseen. Ne mitkä myy aina lippuja johonkin älyttömään 10x hintaan välittämättä siitä mikä esiintyjä on kyseessä. Jos joku jonottaa lipun itselleen ja osta pari ylimääräistä myytäväksi jollekin fanille niin mikäs siinä.
    Sitäpaitsi tuskin kovin moni oikeesti tuntee jonottaneensa turhaan vaikka saiskin lipun joltain (tuplahintaan) myöhemmin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


The Boss kirjoitti:

Brucen konserttiin... katsomo D30...
jos kiinnostaa ota yhteyttä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu