ostaisin mp3:soittimen,mutta clas ohlsonilla olis 128mb radio 49€,samanlainen soitin 256mb ja radio 59€,gigantissa olis logik 256mb 59€,kokemuksia??????
Mikä näistä olis paras????
Tarja1
9693
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
siis piti laittaa Mt eikä mb(virhe!!!)
Verkkokaupasta näyttäisi saavan 512Mt samalla rahalla
javascript:infoOpen('/popups/prodinfo.php?id=7371');
javascript:infoOpen('http://www.verkkokauppa.com/popups/prodinfo.php?id=7371');
Mieti nyt tarkkaan kannattaako se 50-60 euroa laittaa johonkin no-name soittimeen, jonka toimivuudesta ei ole mitään takeita. Tietysti mikäs siinä jos on valmistautunut ongelmiin ja siihen ettei soitin välttämättä jaksa soida vuottakaan.
Siskonpoika sai joululahjaksi isältään logikin soittimen eikä se toiminu kun viikon.
mutta kaikissa gigantista ostamissa laitteissa joita meilä on on ollu joku vika... Kannattaa myös kuulemma ostaa vähän isompi tilainen sillä pienimpiin ei paljoa mahdu. Olen tässä itsekkin ostamassa mp3-soitinta. Se on joku Creative ja siin on radio ja kaikki. Aika halpa Anttilassa ku just katoin semmosen arvostelun ja oli saanu ****. Eli ilmeisesti aika hyvä. Oho se oliki vähä erillainen mutta saman näkönen. No sen merkkisten laatu on kai aika hyvä ku täs on 2 Creativea ja molemmilla ****. :) Semmosen aattelin ite ostaa. (Toiv hyv...) Kokemuksia semmosista?
kaksikin vai oliko jo yli kaksi kuukautta vanha Creative MuVov200 ja ei vikoja.. Laadukas...
Älä edes koske Logikkeihin!! Itselläni oli semmonen, itse asiassa ehti olla jo kolmekin kun aina piti vaihtaa uuteen ehjään. Menee rikki (vilkuttaa vaan valoa, ei lähde päälle)noin kuukaudessa..
Kiitti,sitä oon vähän epäillykkin,että ne on huonoja!