Lidlin pyörät

Onko kellään tietoa tuosta Lidlin pyörästä (199€) joka tulee myyntiin kahden viikon kuluttua. Ainakin hyvältä kuulostaa kaikkine hienouksineen. Merkki on Zyltic josta en ole kuullut.
91934
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Missä sellaista jo mainostetaa? Ainakaan Lidlin sivuilta en löytänyt.

Äänestä

Lidlin pikkupomo puffaa työnantajaansa, stn!

Äänestä

Jos on ostamisen arvoinen, ei niitä ole kuin parikolme/liike. Jos ei, niin sitte niitä tulee kymmeniä joka liikkeeseen. Näinhän se on ollut tähän asti.

Äänestä

...ovat kunnollisia.
pakko on köyhänkin todeta,että jos hinta on tuo,en uskalla ostaa.
Kerta riitti siihen,että pyörää sai huollattaa toisen mokoman edestä,mitä ostaessa oli sijoitettu.
Ei tuolla hinnalla saa kunnon pyörää,uskokaa jo!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • ainakin Biltemasta Yosemite -täysjouston. Sillä kelpaa kruisailla niin maantiellä kuin metsäpoluillakin, toisin kuin jollain lidlin härpäkkeillä.

    Äänestä

  • Asiantutija kirjoitti:

    ainakin Biltemasta Yosemite -täysjouston. Sillä kelpaa kruisailla niin maantiellä kuin metsäpoluillakin, toisin kuin jollain lidlin härpäkkeillä.

    on mukavampi keinua, kuin Biltsun täysjoustolla.

    Äänestä

  • nääs kirjoitti:

    on mukavampi keinua, kuin Biltsun täysjoustolla.

    Onko muotia haukkua yosemiten pyöriä?
    Vähän sama homma ku Toyotat tuli 60-70luvun vaihteessa suomen automarkkinoille.

    Äänestä

  • ihmettelee hän kirjoitti:

    Onko muotia haukkua yosemiten pyöriä?
    Vähän sama homma ku Toyotat tuli 60-70luvun vaihteessa suomen automarkkinoille.

    katsellut näillä täysjousitetuilla Biltsun pyörillä ajavia ja kyllä ne ainakin keinuvat ylös alas polkemisen tahdissa ainakin jos ajajana on täysikäiseltä näyttävä kuljettaja.

    Äänestä

Hinta laatusuhde on ihan paikallaan, jos on halukas maksamaan enenmän saa varmasti paremman

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zyltic kirjoitti:

Onko kellään tietoa tuosta Lidlin pyörästä (199€) joka tulee myyntiin kahden viikon kuluttua. Ainakin hyvältä kuulostaa kaikkine hienouksineen. Merkki on Zyltic josta en ole kuullut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu