mun ihanne nainen

sinkkumies 74

on seuraavanlainen:

170 pitkä tai alle

pitkät mustat hiukset ja vihreät silmät

ruumiinrakenteeltaan pyöreä,l-xl kokoa,muhkea peppu jota saa aina taputella ja rutistella..=),isot tissit,ilman lasejani olen jotakuinkin sokee nii tarttee olla isot et osuu kerralla kädet kohallee..=)

luonteeltaan hiukan tai miksei paljonkin kinkymäinen,ja tietysti tuhma..=)

tykkää pitää seksikkäitä alusvaatteita,stringejä tms..mieluiten mustat..=)

korsetti ois aika jees kanssa..=)


itse olen 175 pitkä ja normaalivartaloinen,(85kg) ja mulla on ihana kalju,oon harteikas jässikkä..ja tietty pervo kanssa..=)..*haaveilee elämänsä naisesta..kts yllä*

3

894

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • makuun

      Jos aletaan oikein kunnolla tekemään listaa ihannenaisesta niin tehdäänpä sellainen :D

      Ensin tällaiset luku/muut vastaavat haarukat (suluissa omat vastaavat tiedot)
      Ikä: 21-24 (23)
      Pituus: 165 -> (183)
      Vartalo: normaali (normaali)
      Hiukset: tumma (tumma), tosin värjetenhän voi olla lähes mitä vain.
      No siinäpä nuo tuollaiset ulkoiset seikat, tieten hymyilevää sorttia oleva vie jalat takuuvarmasti alta :) Ja kun viestiketjun aloittaja mainitsi vielä pepun ja rinnat, niin mainittakoon, että peppua saa olla :) Rinnat puolestaan ei tarvitsisi olla isot, kunhan ei aivan olemattomatkaan ole ;)

      Ja sitten sinne paljon puhutun "sisäisen kauneuden" puolelle

      Perusarvomaailma pitää olla kohdallaan. Eli on rehellinen, toiset huomioon ottava, empaattinen (rajansa silläkin). Lisäksi huumorintaju on ehdoton vaatimus, mielellään vielä hieman kiusoitteleva ja puhelias tapaus niin aina parempi.

      Ja sitten vielä yleistä muuta :) Liikunnallisuutta ei lasketa paheeksi vaan lisäpinnoja se tuo. Koulutuksella ei ole mitään väliä, kunhan ei ole "lapsellinen" ja niitä löytyy kyllä kaikilta koulutustasoilta yllin kyllin. Alkoholiin pitää olla terve suhde (itse en käytä alkoholia ollenkaan, tämä muuten on sellainen seikka mikä laskee olennaisesti omia osakkeitani). Tupakka ei saa polttaa ollenkaan, en vain voi sietää tupakansavua.

      Ja kerrotaan nyt sitten jotain itsestänikin, niin saa tietää, että onko vaatimuslistani aivan mahdoton tälle pärstävärkille.

      Eli omaan arvomaailman, joka on perin kristillinen (kukin voi päätellä siitä jotain ja kenties minusta?). Luonteeltani olen lisäksi puhelias, erittäin huumorintajuinen ja leikkisä. Harrastan liikuntaa lähes päivittäin. Oma koulutus yltää kolmannelle tasolle ja ulkoisesti olen normaali mies, en jääkiekkoilija, enkä myöskään starwars -fanikaan ;)

      Noh? onko mitään tsäänssejä löytää "ihanne naistani"?:)

    • jeps jeps

      hah, BMI = 85kg/1,75/1,75 = 27,75 = Ylipainoinen

      Normaalipainoinen 175cm = max 76kg

      • sinkkumies 74

        laita mailiosote niin laitan kuvan tuleen..=)?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      107
      4662
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3433
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2390
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      49
      1514
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      36
      1423
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      38
      1236
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1142
    8. 159
      1036
    9. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1028
    10. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      954
    Aihe