naiset huomio..=)

kun nuo treffit ny ei toimi niin aattelin kysästä että haluiskos naiset et laittaisim kuvani maililla ja voisitte sitten keroo mulle et mitä piditte..=)

eli jos typyjä kiinnostaa niin mailiosotteita kiitos niin laitan kuvani..ja kommentit voitte laittaa joko tänne tai sitten vastata maililla..=)

T: Pasi
101538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ton vaikka en nainen ollekkaan...
Ei tullu mieleen, että voit tehdä tänne myös kuvallisen profiilin johon laitat kuvas tai ainakin oman osoitteesi.

Äänestä
  • mutta mulla kuitenkin profiili tuolla deitin puolella ja ihan mielenkiinnosta vaan..mut eipä noita halukkaita näytä olevan tai edes uteliaita..kun aina sanotaa että miehet on rumia niin nyt olis sitte tilaisuus nähdä ainakin mun kuva ja kommentoida..että olenko ruma vai komee vai siltä väliltä..=)

    Äänestä

mua kiinnostais! =) Laita kuvasi mailiin: [email protected]. Kiitooos!

Äänestä

paska! Kiva kun lähetit kuvat mutta kun ne ei aukee :(( En tiedä miksi! Toi mun sähköposti on niin paska! Mut koitan vähän myöhemmin jos näkisin ne kuvat

Äänestä
  • niin www.irc-gallery.net ja nick pasi74

    Äänestä

  • sinkkumies 74 kirjoitti:

    niin www.irc-gallery.net ja nick pasi74

    oot omalaatuisen näköinen.. Mutta että kyllä yhtään mun tyyppiä että sori en huolisi mutta ehkä joku tykkää.

    Äänestä

  • sinkkumies 74 kirjoitti:

    niin www.irc-gallery.net ja nick pasi74

    ..vähän voisit painoasi pudottaa ja harkita noita sloganeitasikin..meinaan niitä pano panon jälkeen.

    Äänestä

  • sinkkumies 74 kirjoitti:

    niin www.irc-gallery.net ja nick pasi74

    kommenteista. Ulkonäöllisesti sussa ei ole mitään vikaa, on ihan ok vaatteet ja muutenkin vaikutat ihan siistiltä mieheltä. Tosin, jos haluat olla vakavammin otettavissa, niin kannattaa siistiä tota irc:in sivua. Lisäksi voisit laittaa lisää kuvia joissa hymyilet.
    Sä olet selvästi tosi persoonallinen, ja taatusti jossain on se sun toinen puoliskasi.

    Äänestä

joo..ehkä joku tykkää! makuja on monenlaisia! ei minun makuuni ollenkaan!!!

Äänestä

ainoa asia mikä harmittaa on se etten näe mielipiteitten antajien kuvia..=)..ois ihan kiva nähdä millainen nainen siellä joko tykkää tai ei..no periaatteessa aivan yksi lysti mitä kukakin tykkää musta..varmasti osa ellei kaikki joiden makuun en ole niin ovat sellaisia jotka eivät viehätä taas minua mutta ihan sama..=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinkkumies 74 kirjoitti:

kun nuo treffit ny ei toimi niin aattelin kysästä että haluiskos naiset et laittaisim kuvani maililla ja voisitte sitten keroo mulle et mitä piditte..=)

eli jos typyjä kiinnostaa niin mailiosotteita kiitos niin laitan kuvani..ja kommentit voitte laittaa joko tänne tai sitten vastata maililla..=)

T: Pasi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu