Poikani, kehotan teitä kaikkia kynnelle kykeneviä Suomen miehiä hakemaan naisen Balkanilta. Siellä on hyviä äitiydestä kiinnostuneita naisia. Ulkonäöltään eivät häviä suomalaiselle tippaakaan, on sekä tummaa että vaaleaa.
Monet naisetkin ovat ulkomailta miehen hakeneet, mutta lapsia on sili sangen vähän syntynyt. Kansakunta tarvitsee uusia veronmaksajia ja uutta verta, etteivät perinnölliset saidaudet riehuisi.
Kansakunta kaipaa hyviä äitejä
IsäCamillo
2
454
Vastaukset
- IsäCamillo
Paljon riittää siitä puhetta, mutta vähän tekoja. Joskus epäilen, eivätkö suomalaisnaiset ollenkaan yhdy tummien miestensä kanssa, kun lapsia ei vain synny. Tukiakin on vaikka millä mitalla, joka lapsesta aina uusi isompi summa.
- (ex)Veijari-77
Pyh! Haen itämailta pienen näpsäkän ja siitän suomeen puoli-itämaalaisten veijareiden dynastian. Opetan ne äänestämään Lordia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26216772Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235403- 1152555
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152026Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361753Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111983- 59947
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto28857Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?43853