LOOOOOOOOOOOOOOOORDIIIIIIII

LOORDI OLI LOISTAVA KARSINNASSA. TULTA JA SAVUA LAVAN TÄYDELTÄ. SIINÄ OLI EUROOPAN PILIPALIPORUKAT IHMEISSÄÄN. SUOMISILINTERI KRUUNAS ESITYKSEN:)
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Laulussa sävel vaan vielä vähä paremmin kohdilleen kuulokkeella. Helpompi seurata sillälailla lauluaan.


Mutta JÄNNITYS SENKUN TIIVISTYY HUOMENNA :)))

Hyvä hyvä hyväää!!!

Äänestä

Biisi oli kyllä aivan mahtava! Oikein kylmät väreet meni koko ajan. Hyvä Lordi!!!

Äänestä

Se on Lordi eikä mikään LOORDI. Onko sinulla jäänyt caps lock päälle? Sen saa helposti pois päältä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GREAT!!! kirjoitti:

LOORDI OLI LOISTAVA KARSINNASSA. TULTA JA SAVUA LAVAN TÄYDELTÄ. SIINÄ OLI EUROOPAN PILIPALIPORUKAT IHMEISSÄÄN. SUOMISILINTERI KRUUNAS ESITYKSEN:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu